Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostanę refem na Egofiles - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zostanę refem na Egofiles (/Temat-Zostane-refem-na-Egofiles-58880)



Zostanę refem na Egofiles - mateusz1167 - 16-09-2012 13:03

Witam, zostanę refem na Egofiles, oczywiście kupuję konto premium tylko w zamian chcę trochę rad. PW


RE: Zostanę refem na Egofiles - foxu - 16-09-2012 19:24

Witam. Odnośnie rad ogólnych do uploadu:
- Uploady wrzucaj na conajmniej 4 serwisy (POLECAM: megawrez.eu, peb.pl, darkwarez.pl, sdcv.pl, forum.dvhk.pl, exsite.pl, warezik.eu, legalsite.pl).
- Wrzucaj conajmniej 10 wstawek dziennie, jeśli chcesz otrzymać jakieś korzystne zarobki.
- W przypadku peb.pl, linkbot sprawdza dostępność linków, ale sprawdzaj co jakiś czas czy nie znikają, dlatego najlepiej segregować wszystko, żeby przeglądać na bieżąco.
- Kasa się zwraca dopiero po dłuższym okresie czasu jak 1/2 miechy, tak więc bądz cierpliwy.

Rady odnośnie egofiles (to nie tyle rady, co informacje, żebyś odrazu wiedział na starcie co i jak):
- Tak jak napisałem wyżej, wszystko wrzucaj do folerów (segreguj), szczególnie na egofiles.
- Wrzucać możesz 20 plików na raz max. Dopóki nie zuploadujesz tych 20 plików, nie możesz dorzucać kolejnych (nie mam pojęcia dlaczego).
- Nieograniczona ilość miejsca.
- Pliki co jakiś czas znikają (mi np. niektóre zniknęły po 6 dniach które był pobierane, chociaż i tak miałem starsze), tak więc się nie zdziw ^^.
- Nagle zaczęły mi wyskakiwać błędy typu "Security error", gdy zacząłem reuploadować pewne pliki, dlatego nie wrzucaj oczywistych nazw, ponieważ mogą je admini usuwać.
To chyba tyle co jestem w stanie powiedzieć. Jeśli masz jakieś pytania to pisz.

Mój reflink: http://egofiles.com/register_56686


Zostanę refem na Egofiles - Admin - 10-02-2013 11:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.