Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca "na żywo" dla uczniów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Praca "na żywo" dla uczniów (/Temat-Praca-na-zywo-dla-uczniow-58864)



Praca "na żywo" dla uczniów - N55 - 15-09-2012 19:26

Pracowaliście kiedyś w weekendy? Było to ulotki czy coś innego? Ile zarabialiście? Co myślicie o takiej pracy?


RE: Praca "na żywo" dla uczniów - Scoobyx - 15-09-2012 19:28

ulotki za godzinę 5 zł. Już lepiej wziąć się za upload Smile Takie jest moje zdanie.


RE: Praca "na żywo" dla uczniów - Daminn - 15-09-2012 20:16

Budowa, wykończeniówka, studio foto, "przemysł ciężki". 9-15 na godzinę.

(15-09-2012 19:26)N55 napisał(a):  Co myślicie o takiej pracy?
O ulotkach? Trzeba czytać dokładnie umowę, bo różne wałki były.


RE: Praca "na żywo" dla uczniów - Max998 - 15-09-2012 20:24

(15-09-2012 19:28)Scoobyx napisał(a):  ulotki za godzinę 5 zł. Już lepiej wziąć się za upload Smile Takie jest moje zdanie.

Zacznijmy od tego iż nie każdemu na uploadzie wychodzi więc szybciej się czegoś dorobi nawet na tych ulotkach niż na łudzeniu się na jakieś pobranie. Wink

Też szukam pracy lecz jako kierowca kat.B lecz mimo to mogę Ci polecić zrobienie książeczki ''sanepidowskiej'' i np. zatrudnienie się do Telepizza na skuter lub często szukają ludzi do wykładania towaru w sklepie (najchętniej uczniów).