Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konta na darkwarez.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konta na darkwarez.pl (/Temat-Sprzedam-konta-na-darkwarez-pl-58808)



Sprzedam konta na darkwarez.pl - Wicius - 14-09-2012 02:33

Witam, mam do sprzedania kilka/kilkanaście fajnych kont na sławnym warezie - darkwarez.pl.

Niektórzy potrzebują kont do rozsyłania swojego uploadu, ja posiadam konta z 2006-2012. W TYM Z 4-5 KONT Z MAILEM. Choć teraz można zmienić maila wiec to nie jest już problemem.

+ Paczka kont: dw- 2009 + peb-2010 + exsite-2010 +mail: 20zł pp KONTA BEZ ZP/BANÓW/WARNÓW.

Konta legendarne. Mam też z 6(czy więcej) o statusie ZAAWANSOWANY.

Płatność tylko PayPal.
Tylko PW bądź gg:42359824


/ Jest jeszcze możliwość kupna ode mnie konta SVIP z 7k postów, 400+ pochwał, 5 poziom konta = wysyłanie postów co 15 sekund. - Cena 40zł pp.


Pytać w temacie o konto na danym forum/warezie, może mam. Za dużo tego mam by wypisać wszystko

Pozdrawiam


RE: Sprzedam konta na darkwarez.pl - Wicius - 24-09-2012 21:02

F5. Ceny taniej o 5zł Xpokerface


Sprzedam konta na darkwarez.pl - surfer0700 - 26-06-2013 17:59

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.