Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnośnie pomocy w inwestowaniu np. na JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Odnośnie pomocy w inwestowaniu np. na JBP (/Temat-Odnosnie-pomocy-w-inwestowaniu-np-na-JBP-58801)



Odnośnie pomocy w inwestowaniu np. na JBP - kleomenes - 13-09-2012 22:00

Witam,
na forum jestem nowy i szukam kogoś kto pomoże mi zarobić na inwestowaniu, to znaczy wkręci mnie w JBP czy coś podobnego i wytłumaczy co i jak.
Jeśli znacie jakąś pewną stronkę na której i wy inwestujecie to spokojnie mogę zainwestować moją ostatnią wypłatę, jakieś 500$, jak się zwróci to zainwestuję większą kasę.
Chodzi mi o jak najpewniejszy zarobek(jeżeli jest to w ogóle możliwe)
Jeśli o mnie chodzi to grałem w William Hill - poker i zakłady na nożną, nie powiem dobrze mi szło ale to było obarczone większym ryzykiem niż inwestycje moim zdaniem. Do tego te analizy itp. głowa mała po prostu. Dlatego właśnie chciałbym się przerzucić na coś innego.
Z tego co wyczytałem to jak zostanę "poleconym" to też ileś tam będą wam płacić więc myślę że to rozsądny deal Cool
Najlepiej jeśli będzie to osoba która siedzi w tym już jakiś czas.

Gdybym do każdego wybranego pisał priv to by mi zeszło więc piszę tu.
Jeśli ktoś z obeznanych w "systemie" użytkowników będzie zainteresowany to podam gg

Liczę na współpracę, pozdro


RE: Odnośnie pomocy w inwestowaniu np. na JBP - nitram - 13-09-2012 22:54

Moja podpowiedź jest taka wejdź do działu inwestycje przeczytaj parę stron zobacz kto jest aktywny i kto ma jaką wiedzę i sam wybierz mentora, bo to Twoje pieniądze i Ty nimi masz zarządzać więc włóż na początku chociaż trochę wysiłku żeby zaznajomić się z tematem a nie czekać na gotowe.


RE: Odnośnie pomocy w inwestowaniu np. na JBP - Admin - 14-09-2012 00:13

przenoszę temat do odpowiedniego działu.


Odnośnie pomocy w inwestowaniu np. na JBP - Admin - 07-10-2012 18:51

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.