Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora PPA? Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukasz mentora PPA? Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-PPA-Zajrzyj-58798)

Strony: 1 2


Szukasz mentora PPA? Zajrzyj - daniel42na - 13-09-2012 21:23

Witam, jeśli jesteś nowy w PPA, nic jeszcze nie zarobiłeś lub jest to bardzo niewiele trafiłeś na dobry temat! Lol
Wzamian za rejestrację z mojego reflinka oferuję pomoc nowym użytkownikom w PPA (działam tylko na cashfile).
Wszystko czego od Ciebie wymagam to odrobina umiejętności, kreatywności, wolnego czasu i samozaparcia.
Zarabiam na Cashfile około 2 miesiące, stale utrzymuje się w top10.
Nie wstawiam tutaj screenów z zarobkami, chętnie wyśle na PW zainteresowanym osobom.

OFERUJE:

- paczkę najlepszych poradników
- wprowadzenie w świat PPA i STAŁĄ POMOC
- objaśnienie od A do Z większość znanych sposobów zarabiania (jak i te mniej znane)

Jeśli jesteś chętny/na zapraszam na PW. Smile


RE: Szukasz mentora PPA? Zajrzyj - miniek9090 - 14-09-2012 22:15

jestem chętny Smile
na jakiej zasadzie pomagasz??
pisz na PW lub gg
Kod:
33437885



RE: Szukasz mentora PPA? Zajrzyj - daniel42na - 15-09-2012 08:25

Wprowadzam w PPA, zależnie od tego co potrafisz pomagam wejść wyżej, wysyłam poradniki, doradzam na gg, poprawiam Wasze błędy.
Przez ten weekend jestem niedostępny.
W poniedziałek na pewno odezwe się na gg.


RE: Szukasz mentora PPA? Zajrzyj - daniel42na - 17-09-2012 12:43

Refresh Wink


RE: Szukasz mentora PPA? Zajrzyj - miniek9090 - 17-09-2012 12:46

Prosze o kontakt na gg ... Napisalem do Cb


RE: Szukasz mentora PPA? Zajrzyj - Prizers - 19-09-2012 16:05

Zajebisty ziomuś w końcu dowiedziałem się czegoś czego nie wiedziałem a napisałem z myślą ,ze dowiem się tej samej śpiewki co od innych ,warto napisać , polecam : pozdro !


RE: Szukasz mentora PPA? Zajrzyj - Tyrkijt - 21-09-2012 09:22

Również polecam! Smile Dużo nowych rzeczy się nauczyłem. Teraz tylko robić i zarabiać Tongue


RE: Szukasz mentora PPA? Zajrzyj - daniel42na - 22-09-2012 12:00

Wstrzymuje póki co pomoc, ze względu na to, że mam dość sporo refów i nie wyrabiałbym każdemu odpisać.
Narazie nie pisać, pzdr.


RE: Szukasz mentora PPA? Zajrzyj - daniel42na - 26-09-2012 16:01

Nie chcąc tworzyć nowego tematu pragnę ostrzec Was szanowni earnerzy CF, przed użytownikiem Daroslawo ktory pisze do każdego kto oferuje pomoc i skacze od refa do refa, żebra metody i nisze a potem Cie olewa i przepisuje się dalej Smile Wiem, że sporo neosów tak robi ale ten ma wybitny talent i bezczelność, oby kiedyś z tego wyrósł bo nie będzie miał kolegów Big Grin pozdro dla uczciwych


RE: Szukasz mentora PPA? Zajrzyj - Daroslawo - 26-09-2012 16:39

Napisałem ci na GG co i jak, więc tu nie kręć. Dobrze wiesz jak to było.