Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nisze (/Temat-Nisze-58780)



Nisze - Cherri - 13-09-2012 15:04

Siema, mam na yt ok 40 filmików, każdy po przynajmniej 300 wyświetleń, są tam hacki do facebooka ale nie mam z nich prawie wogóle pobrań.
I teraz pytanie co dalej wstawiać, albo jak znaleźć niszę, bo nie mam pojęcia co dalej uploadować, brałem yt na upload time, google statystyki, ale cały czas jest to samo, a ja nie mam pobrań, co z tym zrobić.


Jak można prosić, to dajcie linki do jakichś for z hackami, bądź crackami?

Z góry Dzięki


RE: Nisze - Nikodemsky - 14-09-2012 03:30

Poczytaj poradniki skąd brać nisze, jeśli będziesz korzystał z gotowców - czyli nisz już oklepanych to raczej dalej nic nie zarobisz, spróbuj z hackami do gier mmo albo popularnymi i jednocześnie trudno dostępnymi aplikacjami - poza tym poczytaj starsze tematy w tym dziale, pytania tego typu pojawiają się dość często i na pewno znajdziesz tam też trochę informacji Smile

PPA ma to do siebie, że początki są dość trudne - możesz również poszukać jakiegoś mentora, który naprowadzi Cię trochę.