Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nintendo DS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nintendo DS (/Temat-Nintendo-DS-5878)



Nintendo DS - grzanka123 - 24-04-2010 11:45

Witam, czy nintendo ds szybko zchodzi, i jakie mam szanse z autofilem?


RE: Nintendo DS - Devilry225 - 24-04-2010 11:46

Nintendo DSI jest jedną z nagród, która schodzi najszybciej.Mając nawet autofilla czy małpke jest to bardzo ciężki wyczyn by go zdobyć.


RE: Nintendo DS - Magnus - 25-04-2010 08:22

Ta nagroda szybko znika .... Ale jak wejdziesz w pierwszych sekundach (i sprawie wpiszesz dane bo pewnie autofill znów nie będzie działał ... )to masz szanse Wink


RE: Nintendo DS - Tidus - 25-04-2010 08:24

Wolniej schodzi o moze 2 sekundy od psp wiec szanse sa takie sobie.Jezeli nie bedzie dzialal greasemonkey ani autofill to wystarczy ze szybko bedziesz pisal


RE: Nintendo DS - Sethy - 25-04-2010 08:48

A ja mam do was takie pytanie.
Jaka z tych konsol najwolniej schodzi:
- XBOX
- DSI
- PSP
- Wii
Ogólnie miałem teraz chrapkę na DSI ale jak widzę, że schodzi prawie tak jak psp to nie wiem na co bardziej się nastawiać. Smile


RE: Nintendo DS - Tidus - 25-04-2010 08:55

(25-04-2010 08:48)Sethy napisał(a):  A ja mam do was takie pytanie.
Jaka z tych konsol najwolniej schodzi:
- XBOX
- DSI
- PSP
- Wii
Ogólnie miałem teraz chrapkę na DSI ale jak widzę, że schodzi prawie tak jak psp to nie wiem na co bardziej się nastawiać. Smile

Moim zdaniem jest taka kolejnosc
najwolniej - DSI
wolno - xbox
szybko - wii
najszybciej - psp
^^
to sa moje przypuszczenia<dale
s przyklady rzeczy ktore najszybciej schodza>


RE: Nintendo DS - Sethy - 25-04-2010 09:10

Wiem wiem, że to najszybciej schodzi, ale właśnie chcę jakąś konsolę upolować i najbardziej zależy mi na DSI, ale właśnie nie wiedziałem czy nie próbować jakiejś innej, która schodzi wolniej żeby mieć jakieś szanse.
No ale widzę, że jednak muszę spróbować swoich sił na DSI Smile
@edit
O właśnie a jak sprawa ma się z psp go?
Bo wiem, że konsola jest mało popularna a mi się bardzo podoba, jest na nią jakaś szansa?


RE: Nintendo DS - Alcor - 25-04-2010 15:44

Szanse zawsze są, ale musze przyznać że na na konsole nikłe.


RE: Nintendo DS - Rambot1c - 25-04-2010 17:31

Tak samo na iPoda. Wink


RE: Nintendo DS - Magnus - 26-04-2010 18:52

(24-04-2010 11:45)grzanka123 napisał(a):  Witam, czy nintendo ds szybko zchodzi, i jakie mam szanse z autofilem?

Oj szybko szybko schodzi ... Będziesz miał małe szansę ... zresztą zobaczymy ... yyy Autofill może nie działać ...