Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To (/Temat-Oferuje-Prace-Przed-Pc-Sprawdz-To-58779)

Strony: 1 2 3 4


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - yazir - 13-09-2012 21:41

Ale to są wpłaty z 2 dni a nie jednego...

btw udało Ci się odpalić wh w CS? Albo chociaż te mody do M2 z którymi męczyłeś się ostatnio?

A zresztą kto chce niech ryzykuje. Ale niech nikt nie będzie totalnym idiotą i nie sprzedaje konta. Prędzej czy później na waszym koncie będzie tak ładny przekręt że później będziecie się tłumaczyli przed prokuraturą.

edit:
@hariti wystarczy jeden przekręt z któregokolwiek Twojego konta, a nie bój się znajdą powiązanie między pozostałymi i znajdą właściciela konta


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - miniek9090 - 13-09-2012 21:42

(13-09-2012 21:36)w00t napisał(a):  
(13-09-2012 21:19)gosialdo napisał(a):  już wielu takich było choćby na biznesforum. Dasz na początku kilka wypłat na zachętę by się ktoś wciągnął... Co oferujesz? Bardzo modne na Allegro podróbki AirMaxów? Podaj Nick z serwisu.

@edit:
Tomazzi, Ch*j się pisze przez "ch" Wink
i masz całkowitą rację...

"mianowicie, zajmuje sie handlem w grach internetowych od okolo 3 lat"

chcesz zablysnac to chociaz przeczytaj pierwszy post

daj jakieś "przyzwoite" dowody na to , a nie scan z konta bankowego , który mogłeś wziąźć z strony " wujka" Google
..
ja znam jednego ci mi tzw " burdelu " narobił na koncie FB ...
Dlatego przestrzegam i nie radzę sprzedawać kont w serwisach Smile



RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - w00t - 13-09-2012 21:44

dane konta zmieniam na moje (jednak imie i nazwisko zostaje - trzeba prosic allegro o zmiane). powtarzam, wszystko dziala zgodnie z prawem. zawsze mozna sprobowac wystawic pare aukcji po czym sie wycofac.


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - miniek9090 - 13-09-2012 21:45

(13-09-2012 21:36)hariti napisał(a):  Rozumiem oburzenie, bo sam jestem przeciwny naciąganiu ludzi. Ale co myślicie o sytuacji - sprzedać konto, wziąć pieniądze i olać sprawę?

Oczywiście mam na myśli konto, nie na Twój adres (sam mam 6 kont na allegro - ach te studenckie mieszkania bez umowy Big Grin) i szanse, że będziesz miał w związku z tym problemy są raczej nikłe

Jedyny minus, że nie wiadomo do czego kolega zamierza wykorzystać konta - prawdopodobnie będzie oszukiwał kupujących, więc rezygnuję

zakladałeś konto z komputera i Allegro ma twój adres IP! więc prędzej czy później Cb znajdą ;p


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - w00t - 13-09-2012 21:46

miniek9090 napisał(a):daj jakieś "przyzwoite" dowody na to , a nie scan z konta bankowego , który mogłeś wziąźć z strony " wujka" Google
..


prosze cie, znajdz mi taki skan na necie, ew popros kolege wyzej, widze ze sie w rutkowskiego bawi beka


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - tomazzi - 13-09-2012 21:47

gosiadlo złap ironie ...
na biznesmena można napisać przez ch a na pseudo jest przez samo h i tyle w tej kwestii

co do autora tematu dobra rada zupełnie za darmo :
idź poszukaj forum z dzieciakami na twoim poziomie infantylności, tam może prędzej znajdziesz debila co sprzeda ci konto
na tym forum średnia wieku to powyżej 20-ścia lat i ciężko ci będzie znaleźć naiwnego idiotę


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - miniek9090 - 13-09-2012 21:47

(13-09-2012 21:44)w00t napisał(a):  dane konta zmieniam na moje (jednak imie i nazwisko zostaje - trzeba prosic allegro o zmiane). powtarzam, wszystko dziala zgodnie z prawem. zawsze mozna sprobowac wystawic pare aukcji po czym sie wycofac.

jak byś mial taką range na Forum jak Marcel , to każdy by Ci na słowo uwierzył ...
Jednak tutaj , świeżakom mówimy NIE!


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - Scoobyx - 13-09-2012 21:55

Może pomylił forum i miało to być craftboard ? Big Grin


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - tomazzi - 13-09-2012 21:59

(13-09-2012 21:55)Scoobyx napisał(a):  Może pomylił forum i miało to być craftboard ? Big Grin

całkiem możliwe, że mu się fora pomyliły bo innego wytłumaczenia nie widzę

do autora tematu darmowa porada numer 2 :

masz kolegów, koleżanki, rodzinę - niech ci pozakładają konta i im zapłać skoro to takie złote interesy, biznesy
jak coś spi.... i policja im za twoje przekręty zapuka do drzwi, będą wiedzieli komu i za co kuszę oprać


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - w00t - 13-09-2012 22:04

tomazzi blagam cie, skoncz te swoje smieszne teorie i najlepiej wyjdz bo zdaje sie nie doczytales pierwszego postu