Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To (/Temat-Oferuje-Prace-Przed-Pc-Sprawdz-To-58779)

Strony: 1 2 3 4


Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - w00t - 13-09-2012 14:51

witam. na poczatek chcialbym poinformowac ze nie wiem czy napisalem w dobrym dziale, jezeli nie prosze o przesuniecie Wink.

a wiec zaczynamy ;>

oferuje prace dla ogarnietych ludzi, wiek obojetny, liczy sie to co masz w glowie. mianowicie, zajmuje sie handlem w grach internetowych od okolo 3 lat. wspolpracuje z pewna strona ktora powstala w duzej mierze dzieki mnie (bylem glownym pomyslodawca), tak wiec koledzy odkladaja mi najlepsze przedmioty, ale niestety dziala to w dwie strony, bo musze za to niestety zaplacic. pytacie po co mi wspolnik skoro od 3 lat dawalem rade sam? wiadomo, ludzi boli to ze ktos potrafi bez kiwniecia palcem zarabiac okolo 2 TYSIECY W TYGODNIU!! tak, dobrze widzisz, przez 3 lata potrafilem w tygodniu zarobic +/- 2 tysiace polskich zlotych. wiec zawistne gnoje kupowali mi aukcje na allegro po czym pisali do allegro ze nie dostali zakupionego towaru, a nawet nie mieli zamiaru za ten towar placic. tak wiec glupia polityka allegro blokowalo mi konta, bo przeciez allegro "broni" kupujacych. tak wiec w 3 lata oblecialem na 7 kontach od znajomych, oczywiscie im to wynagradzajac Wink ale niestety, wiecej znajomych nie ma kont ktore moga mnie interesowac i zaczely sie schody. tak wiec od chetnych wymagam tylko wystawiania aukcji na allegro (daje 30% od kazdej aukcji, czyli 75zl za wystawienie), lub jezeli nie chcecie sie bawic w wystawianie moge kupic konto na allegro, placac wam jednorazowo. ile place za konto? jest to kwestia dogadania sie.

wszystkich chetnych prosil bym o podanie gadu gadu w temacie, a moderatorow prosil bym o kasowanie innych postow. pozdrowionka Wink


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - Scoobyx - 13-09-2012 14:57

Nie jesteś tutaj za bardzo zaufany. Może jakoś udowodnisz to, że nie jesteś oszustem lub coś w tym stylu ?


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - Max998 - 13-09-2012 14:58

Sama suma 2 tysięcy w tygodniu jest nieco podejrzana.
Ile to już tutaj było ludzi podających strony na których w 3 dni zarobimy 5 tysięcy. Smile


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - marcel_kk - 13-09-2012 15:06

(13-09-2012 14:58)Max998 napisał(a):  Sama suma 2 tysięcy w tygodniu jest nieco podejrzana.
Ile to już tutaj było ludzi podających strony na których w 3 dni zarobimy 5 tysięcy. Smile

Tu chodzi o to, że koleś potrzebuje wynająć lub kupić
konto na Allegro, a co dokładnie z nim zrobi to tylko
póżniej panowie z napisem na kurtkach Policja wam
wytłumaczą.
Prosze o rozważne decyzje, bo póżniej może
się wam zwalić na głowe kilka prokuratur....


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - miniek9090 - 13-09-2012 15:07

po pierwsze temat w złym dziale
po drugie możesz być oszustem, który chce naciągac innych userów na sprzedaż kont(za które nie zapłacisz)
po trzecie nie ma na tym forum "jeleni" jak to mówi Tomazzi ;p


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - jokers - 13-09-2012 15:10

założenie kont to nie problem ale faktycznie trzeba uważać
bo mogą "przyjść" do nas w sprawie oszustwa które on może narobić.
Trzeba uważać! To moje zdanie jest.


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - w00t - 13-09-2012 15:18

wszystko jest zgodne z prawem. udowodnic to zbytnio nie mam jak, ale moge np kase z pierwszych aukcji kazac wplacic na payu, zeby byla cala wasza

co do kont - wiadome, zalozyc konto nie problem, ale chodzi o pozytywy - im wiecej pozytywow tym wiekszy popyt na to co znajduje sie na koncie


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - yazir - 13-09-2012 15:56

(13-09-2012 14:51)w00t napisał(a):  wiec zawistne gnoje kupowali mi aukcje na allegro po czym pisali do allegro ze nie dostali zakupionego towaru, a nawet nie mieli zamiaru za ten towar placic. tak wiec glupia polityka allegro blokowalo mi konta, bo przeciez allegro "broni" kupujacych.

I właśnie spieprzyłeś swoją bajkę. Sad
Najpierw płaci się, potem wysyłka towaru. Więc allegro nie uwierzyło by w coś takiego bez dowodu wpłaty.
Wiesz jak to Twoje ogłoszenie śmierdzi? Najpierw nabierz wprawy w socjotechnice, później próbuj przekrętu.
Dowodów brak? Chociażby pokaż wpłaty za ten Twój handel. Tylko nie poprawione wpłaty


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - marcel_kk - 13-09-2012 16:29

I wszystko jasne, jelenia tu nie znajdziesz!


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - miniek9090 - 13-09-2012 16:43

@offtop
gdzieś widziałem kolesia o podobnym nicku i nieźle narozrabiał ... tylko co to za forum/strona była ...