Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z kontem Google. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Problem z kontem Google. (/Temat-Problem-z-kontem-Google-58753)



Problem z kontem Google. - Max998 - 12-09-2012 19:42

Witam, przed chwilą z ogromnymi problemami zalogowałem się na Google, chcąc wejść na YouTube wyskakuje taki komunikat:

Cytat:Dostęp do produktu Google zawieszono z powodu podejrzenia naruszenia warunków korzystania z usług Google lub warunków korzystania z określonej usługi. Aby uzyskać dostęp do zasad odnoszących się do określonego produktu Google, należy przejść na główną stronę produktu i kliknąć link Warunki korzystania z usługi.

Firma Google zastrzega sobie prawo do:

Zablokowania konta w celu przeprowadzenia dochodzenia.
Zawieszenia dostępu użytkownika konta Google do konkretnego produktu lub całego systemu Kont Google w przypadku naruszenia warunków korzystania z usługi lub zasad dotyczących określonego produktu.
Wyłączenia konta w dowolnym momencie, z dowolnego powodu, bez wcześniejszego powiadomienia.

Co to może oznaczać?
Usunęli mi konto/zablokowali?

Ciekawe z jakiego powodu hmm małej liczby widzów? Nie moich filmów nagrywanych z okna w domu..

Miał ktoś taki problem?
Chyba zmienię tą przeglądarkę bo zaczyna mnie coraz bardziej wpieniać codziennie jakieś problemy nie wiadomo z czego. Niedługo dostane list od Google z informacją iż dostałem karę bo ich okradam na miliony dolarów.. Angry


RE: Problem z kontem Google. - nitram - 12-09-2012 20:16

Nie wiem co zrobiłeś ale z tego co wkleiłeś to wygląda na to że na razie nie usunęli Ci konta a tylko albo aż je zablokowali. Poszukaj jakiegoś telefonu albo maila do google (jeśli coś takiego istnieje), a na skrzynkę pocztową możesz się zalogować ? Może tam masz jakieś szersze informacje.


RE: Problem z kontem Google. - Max998 - 12-09-2012 20:34

Nigdzie nic nie pisze. Jedynie podczas logowania do Google miałem przy swoim nicku jakiś znak (trójkąt z wykrzyknikiem w środku) i musiałem podać numer by doszedł do mnie jakiś kod który musiałem wpisać i jakoś weszło. Natomiast podczas chęci zalogowania na YouTube automatycznie przekierowuje mnie na stronę z tym komunikatem. Niby podałem tam maila i mają się ze mną skontaktować lecz ze pewne będzie to jakiś automat i nic z tego nie wyniosę. Nie mam zielonego pojęcia co może być przyczyną. Gdyby ktoś np. zaflagował mój film to by mi go po prostu usunęli a nie blokowali konto. Może jakimś cudem ktoś odezwie się jednak na maila gdzie będę mógł ew. wyjaśnić sprawę i jakimś cudem odzyskać konto. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić zaczynania wszystkiego od nowa, moje unikalne filmy pójdą się kochać tak jak wszyscy widzowie i kontakty tam.. Undecided


RE: Problem z kontem Google. - Max998 - 12-09-2012 22:04

Sekundę temu dostałem na maila taką odpowiedź:

Cytat:Dziękujemy za wiadomość e-mail. Twoje konto wygląda na aktywne, nie powinno być problemów z zalogowaniem. Jeśli mimo to masz trudności z zalogowaniem się, upewnij się że korzystasz z prawidłowej kombinacji nazwy użytkownika i hasła.

Może to nie wina YouTube tylko znowu problemy szanownego wujka Google. smutny