Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Która nagroda? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Która nagroda? (/Temat-Rozwiazane-Ktora-nagroda-5873)



[Rozwiązane]Która nagroda? - shaggan - 24-04-2010 10:58

Którą nagrodę z działów Brands We Love i Electronics jest największe prawdopodobieństwo zdobyć? Przeglądam katalog i sam już nie wiem na co się nastawić przy restocku... A jak wiadomo wybrać trzeba teraz bo potem nie ma czasu na zastanawianie Tongue ...Jak myślicie ?


RE: Która nagroda? - Devilry225 - 24-04-2010 11:01

W 'brands we love' według mnie wszystko prócz zegarków, a natomiast w dziale electronics to Gry, Filmy, Słuchawki, Shuffle, Nano.Taka jest kolejność według mojej opinii.


RE: Która nagroda? - shaggan - 24-04-2010 11:09

a na Nintendo DSi to sie nie ma co rzucać nie ? ..zgarnie mi ktoś z przed nosa i nie będzie już potem nic jak mnie wróci do katalogu..


RE: Która nagroda? - Devilry225 - 24-04-2010 11:12

Tak tu masz dużą racje, że jak się zabierzesz za takie DSI, i nie uda ci się za pierwszym a nawet drugim razie, to jest takie prawdopodobieństwo, że w katalogu nie zostanie nic ciekawego.


RE: Która nagroda? - shaggan - 24-04-2010 11:16

Chyba złapie jakiegoś t-shirta z tych nowych ..albo sluchawki ..jeszcze się zastanowie. W każdym razie przynajmniej 1000ptz zostawie na później ...bo będzie SHOP i nigdy nie wiadomo co nas tam spotka Tongue


RE: Która nagroda? - Tidus - 24-04-2010 11:38

(24-04-2010 11:16)shaggan napisał(a):  Chyba złapie jakiegoś t-shirta z tych nowych ..albo sluchawki ..jeszcze się zastanowie. W każdym razie przynajmniej 1000ptz zostawie na później ...bo będzie SHOP i nigdy nie wiadomo co nas tam spotka Tongue

radzę Ci gre na ps3 i sprzedac jezeli chcesz zarobic Smile)


RE: Która nagroda? - shaggan - 24-04-2010 11:52

No nad tym tez się zastanawiam ...albo gra i zarobić albo coś pożytecznego Tongue ... W każdym razie coś musi być ...trzeba odrobić Spring Fling który przespałem Tongue


RE: Która nagroda? - Marello - 24-04-2010 12:15

Nie ma zasady na nagrody różnie schodzą.

Zamykam


[Rozwiązane][Rozwiązane]Która nagroda? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.