Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal ograniczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal ograniczenie (/Temat-PayPal-ograniczenie-58711)

Strony: 1 2


PayPal ograniczenie - dorabiamsobie - 11-09-2012 16:51

Witam nie wiem czy w dobrym dziale napisałem jak nie to skasujcie temat albo przenieśćie Smile
Dzisiaj dostałem ograniczenie konta i napisałem im że nie mam karty kredytowej ani żadnego rachunku żeby podtwierdzić dane, dane podałem prawdziwe, Nie jestem pełnoletni zarejestrowałem się za zgodą rodziców.
I odpisali mi takie coś:
Panie Adamie, poza potwierdzeniem rachunku bankowego lub karty kredytowej/debetowej został Pan poproszony o przesłanie dokumentu potwierdzającego adres.

Jeśli otrzymamy wymagany dokument będziemy w stanie przekazać informacje do przeglądu z informacją, że nie posiada Pan rachunku ani karty.

I co mam teraz zrobić ?

P.S
Na koncie mam ponad 70 zł może to nie dużo ale zawsze coś na dodatek do bf3 miało być na dzisiaj a tutaj mnie zaskoczyli ;/


RE: PayPal ograniczenie - Lukis92 - 11-09-2012 16:55

Wyślij im skan legitymacji. To powinno wystarczyć.


RE: PayPal ograniczenie - dorabiamsobie - 11-09-2012 17:00

Ale mam 14 lat i jak im wyśle ten skan to nic mi nie zrobią za niepełnoletność ? Jak odpisze ktoś czy mogę wysłać gdy mam niepełnoletność to wyślę im skan karty rowerowej Smile tam mam dane Smile


RE: PayPal ograniczenie - donmateo16 - 11-09-2012 17:39

Jest już na forum temat o blokadzie kont pp. Poszukaj sobie i poczytaj


RE: PayPal ograniczenie - miniek9090 - 11-09-2012 18:27

prawdopodobnie zablokują na stałe po przesłaniu , ponieważ w regulaminie piszę że trzeba mieć 18 lat .
PS : chyba oni blokują wtedy , jak masz powyżej 50 zł na koncie (muszą troche kasy zarobic na niewinnych ludziach Smile


RE: PayPal ograniczenie - tomazzi - 11-09-2012 18:30

jeśli mu zablokują to po otrzymaniu skanu jeśli zadzwoni to konsultant może odblokować wypłatę środków więc dokona wypłaty tego co ma na koncie
co do paypal to najlepiej byś założył na tatę czy mamę czy pełnoletnia osobę, zweryfikować je i korzystać bo dla ciebie do 18 lat konto pp jest nie zgodne z regulaminem i nie raz może cię spotkać blokada konta jeśli założysz nowe jako osoba nie pełnoletnia


RE: PayPal ograniczenie - Max998 - 11-09-2012 19:28

Dlatego też chyba się z PP przeniosę chociażby na Payaze lub konto w banku.
Był już przypadek z FC gdzie wypłacili dużą kasę kolesiowi na PP a oni zablokowali mu konto z kilkoma tysiakami.. :/


RE: PayPal ograniczenie - miniek9090 - 11-09-2012 21:01

(11-09-2012 19:28)Max998 napisał(a):  Dlatego też chyba się z PP przeniosę chociażby na Payaze lub konto w banku.
Był już przypadek z FC gdzie wypłacili dużą kasę kolesiowi na PP a oni zablokowali mu konto z kilkoma tysiakami.. :/

ale juz nie ma możliwości wypłaty na pp Smile i chwała Bogu za to ;p


RE: PayPal ograniczenie - Max998 - 11-09-2012 22:09

Pewnie po jednym z takich incydentów.
Wydawało by się iż PP to takie profesjonalne i pewne transakcje internetowe, a od pewnego czasu to postrach wielu ludzi zarabiających w internecie.


RE: PayPal ograniczenie - imgrin - 20-11-2012 12:58

Trzeba mieć ukończone 18, więc jest problem