Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam sponsora na serwerownie(NOWY!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam sponsora na serwerownie(NOWY!) (/Temat-Szukam-sponsora-na-serwerownie-NOWY-58687)

Strony: 1 2


RE: Szukam sponsora na serwerownie(NOWY!) - tomazzi - 11-09-2012 21:22

(11-09-2012 21:16)yazir napisał(a):  ^
No wiesz co tomazzi? Jak możesz, on przyszły właściciel serwerów z genialnymi pomysłami ma tyrać w pracy fizycznej ?? O.o

pomysły genialne to może i ma
ale bez pieniędzy nie zdziała nic, sponsora nie znajdzie więc zostają mu 2 opcje :
pożyczka u rodziców
albo zakasać rękawy, złapać się roboty, zarobić samemu i wtedy niech rozpuszcza wodze swojej pomysłowości i zarabia


RE: Szukam sponsora na serwerownie(NOWY!) - Daminn - 11-09-2012 22:23

I znowu się zaczyna. Niech jakiś mod łaskawie zamknie temat, bo robi się to samo co w poprzednim.


RE: Szukam sponsora na serwerownie(NOWY!) - Nikodemsky - 11-09-2012 22:29

Jakkolwiek chłopak ma 15 lat i prawnie wiek go ogranicza, to nie sądzę, aby chciał być traktowany z góry,

tomazzi ma rację - własne zainwestowane pieniądze w projekcie i zysk z tego daje największą satysfakcję ale jeśli chce szukać inwestora to przecież chyba nikt mu tego nie zakaże.


RE: Szukam sponsora na serwerownie(NOWY!) - tomazzi - 11-09-2012 22:43

Nikodemsky nikt mu nie zakaże szukania inwestora, ale nie na jego zasadach ...
dziecko ma wizję ale świat wirtualny go już widzę tak omamił iż stracił kontakt z rzeczywistością dzieciak ...
i zapewne wyklina nas w duchu, że się nie zabijamy w ofertach kogo on wybierze by od niego skorzystać ze sponsoringu

daj spokój jak ja czytam takie rzeczy to ja nie wiem czy się śmiać czy płakać ...

(10-09-2012 22:21)falkoriks-inc napisał(a):  Umowę podpisuję, szablon umowy(Przygotowanej przeze mnie)



Umowa na 12Mies.

w wieku 15-stu lat dziecko już jest prawnikiem, że on przygotuje umowę ...
i to jeszcze on podpisuje .... podpisać to może jego opiekun prawny a nie on by jakakolwiek umowa miała moc prawną i w przypadku jakiejkolwiek wtopy z jego strony, jego opiekun prawny byłby pociągnięty do odpowiedzialności


po jego wpisach i klapkach na oczach ( bo w 1 temacie nie jedna osoba mu napisała, że nikt mu pieniędzy nie wyłoży na to i na takich zasadach jak on sobie umyślił) i teraz kolejny temat od nowa, to dla mnie on szuka jelenia byle wyłożył kasę i że on wyrucha go bez mydła i liczy, że znajdzie się ktoś tak tępy co w ciemno wyłoży mu pieniądze

takie jest moje zdanie i ocena sytuacji i 1 temat i ten moim zdaniem powinien wylądować w koszu


RE: Szukam sponsora na serwerownie(NOWY!) - Admin - 12-09-2012 08:08

Powiem Ci tak falkoriks-inc, wielu rówieśników w swoim wieku tutaj nie znajdziesz, tym bardziej nie znajzdiesz frajerów którzy w ciemno wyłożą połtora tysiąca każdego miesiąca na twoje śmieszne serwery, nic sobą nie zaprezentowałeś i liczysz na Nasze pieniądze. Myślę że pora zakończyć robienia z siebie klauna.
Temat przenoszę tam gdzie jego miejsca, naiwnych szukaj gdzie indziej.


Szukam sponsora na serwerownie(NOWY!) - Admin - 12-09-2012 08:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.