Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fnpage 20$2s - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Fnpage 20$2s (/Temat-Fnpage-20-2s-58683)



Fnpage 20$2s - piotr-surfbar - 10-09-2012 19:26

Mam nadzieję że nie popełniłem żadnej gafy zakładając taki temat w tym dziale Smile, a jeśli popełniłem to niech moderator będzie wyrozumiały Wink.

Kilka dni temu postanowiłem że zrobię fnpega poświęconego 20$2S, no i...zrobiłem takiego Wink, a teraz kieruję prośbę do osób które tu zajrzą, a więc:

Jeśli możecie to chciałbym prosić o obejrzenie tej stronki:
www.facebook.com/20dollars2s i wypowiedzenie się (nie koniecznie krytycznie) co powinienem tam wstawić, wpisać itd, czego tam brakuje, co byście udoskonalili.

Wiem że to co jest zamieszczone na tej stronce to kropla w...szklance Wink i że jeszcze jest sporo do roboty tam, ale chciałbym poznać Waszą opinię.

Druga część prośby to kliknięcie "Lubię to" dla strony (z jakich powodów ta prośba to chyba oczywiste Wink)


RE: Fnpage 20$2s - v3XeR - 14-09-2012 14:28

Mi się nie podoba zdjęcie w tle :<
Według mnie powinno być trochę żywiej...
Pozdrawiam