Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobry sposob na zarobek? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dobry sposob na zarobek? (/Temat-Dobry-sposob-na-zarobek-58651)



Dobry sposob na zarobek? - Xzibin - 09-09-2012 21:06

Witam. Wiem ze pewnie bylo kilka tego typu tematow ale mam nadzieje ze pomozecie. Poszukuje stron typu mypay tyle ze anglojezycznych, ktore sa wyplacalne i mozna troche zarobic (na mypay robie codziennie wszystkie oferty i dostaje jedynie jakies 60 groszy). Nie poszukuje jakis olbrzymich sum tylko strony na ktorej poswiecajac jakas godzinke zarobie 0,5-1$ na dzien. Z gory dziekuje i daje reputacje za pomoc Smile

PS: Upload nie wchodzi w gre bo mam neta niestety z duzym downloadem ale malym uploadem


RE: Dobry sposob na zarobek? - Adek003 - 09-09-2012 21:18

jedyne co ci mogę polecić to 4EARN. Obecnie dziennie można zarobić około 2zł poświęcając zaledwie 5-7 minut (Korzystając jedynie z darmowych ofert, jest jeszcze kilka sms, bardziej dochodowe). Dzienne zarobki to jedynie sprawa ofert do wykonania, czym będzie ich więcej, tym lepiej zarobisz.. za wykonanie kilku ofert występują bonusy, zaczynając od 10 wykonanych. Serwis niedawno wskoczył na rynek, dlatego takie małe wypłaty, ale wszystkie poparte dowodami(nawet gdzieś na forum screen był). Polecam i zachęcam..


RE: Dobry sposob na zarobek? - miniek9090 - 09-09-2012 21:28

[quote='Adek003' pid='473863' dateline='1347221896']
jedyne co ci mogę polecić to 4EARN. Obecnie dziennie można zarobić około 2zł poświęcając zaledwie 5-7 minut (Korzystając jedynie z darmowych ofert, jest jeszcze kilka sms, bardziej dochodowe). Dzienne zarobki to jedynie sprawa ofert do wykonania, czym będzie ich więcej, tym lepiej zarobisz.. za wykonanie kilku ofert występują bonusy, zaczynając od 10 wykonanych. Serwis niedawno wskoczył na rynek, dlatego takie małe wypłaty, ale wszystkie poparte dowodami(nawet gdzieś na forum screen był). Polecam i zachęcam..
U mnie formularze jakims cudem nie znikaja xd. Moge do upadlego robic...


RE: Dobry sposob na zarobek? - Xzibin - 09-09-2012 21:30

To 4EARN to jakas lipa wszedzie potrzeba wyslac smsa a takie cos w ogole nie wchodzi w gre (zaplace 50 groszy za smsa zeby zarobic 27...)


RE: Dobry sposob na zarobek? - Admin - 09-09-2012 21:33

opcja szukaj - było.


Dobry sposob na zarobek? - Admin - 09-09-2012 21:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.