Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki (/Temat-Zlece-wykonanie-grafiki-na-sluchawki-58646)

Strony: 1 2


RE: Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki - Dorotka99 - 14-09-2012 08:54

(13-09-2012 21:08)Matez napisał(a):  Właśnie nie byłem pewien ile takie coś mogłoby kosztować i nie miałem za bardzo kogo o to spytać. Dzięki za info, będę musiał w takim razie coś innego wykombinować.

A wiesz może ile coś takiego mogłoby w przybliżeniu kosztować? Zależy mi na tym, więc mógłbym dać trochę więcej. I co jeśli grafika nie spodobałaby mi się? Bo tak szczerze mówiąc to ja sam nie wiem czego chcę. I czy znasz kogoś kto mógłby wykonać taką profesjonalną grafikę?

jak juz bylo napisane w pierwszym poscie - za dobra grafike zaplacisz wiecej niz za te sluchawki. zawsze tak bylo i zawsze tak bedzie, ze za rzeczy robione na zamowienie placi sie wiecej, bo to po prostu wymaga duzo pracy.

biorac pod uwage to, ze nie masz pomyslu na grafike bedzie to kosztowac dodatkowo wiecej za wykonanie kilku projektow.

na twoim miejscu bym sprobowal to zrobic sam. moze istnieja jakies gotowe projekty, albo jakos zmodyfikowac z innych sluchawek. ewentualnie mozesz popytac na asp czy innym wydziale sztuki jak mieszkasz w miescie z wyzsza szkola gdzie takowy sie znajduje.


RE: Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki - Matez - 14-09-2012 13:04

(14-09-2012 08:54)Dorotka99 napisał(a):  jak juz bylo napisane w pierwszym poscie - za dobra grafike zaplacisz wiecej niz za te sluchawki.

No tak, ale cena akurat tych słuchawek jest naprawdę różna. Chociaż rozumiem przekaż że jakby z tym nie kombinować to i tak się nie opłaci.

Dzięki wszystkim za informacje i pomoc. Temat można zamknąć.


RE: Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki - Nikodemsky - 14-09-2012 13:12

Hmm możliwe, aktywowałem swoja konto nieco wcześniej za niższą sumę, za to na Oferia.pl można założyć na pewno za darmo, bo dawałem tam niedawno ogłoszenie i nie płaciłem ani złotówki.


Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki - Coristo - 26-06-2013 20:03

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.