Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki (/Temat-Zlece-wykonanie-grafiki-na-sluchawki-58646)

Strony: 1 2


Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki - Matez - 09-09-2012 18:49

Witam. Zlecę zaprojektowanie naklejek na słuchawki sony mdr-xb500 (zdjęcie niżej).
Grafika najlepiej aby była w ciemnych barwach lub miała czarne tło i ogólnie żeby pasowała do reszty słuchawek. Sposób wykonania dowolny. Tematyka również (tylko proszę bez żadnych gołych pań. Big Grin).

Zdjęcie słuchawek:

Grafika ma obejmować srebrne elementy słuchawek, oraz opcjonalnie (jeśli ktoś miałby dobrą wenę Big Grin) zewnętrzne elementy pałąka.
(Dla mega ambitnych: możesz wykonać dwie różne grafiki - prawą i lewą)

Wymiary grafik:

Jeśli chodzi o cenę to myślę że przy naprawdę dobrej grafice się dogadamy. Wink

Swoje propozycje zamieszczajcie w tym temacie. Za najlepszą zapłacę, a resztę nagrodzę reputem.

PS Zachęcam do wstawiania znaków wodnych na swoje prace, by później nie było nieporozumień typu "Zrobiłem mu grafikę, a on ją ukradł i udaje że mu się nie podoba". Smile


RE: Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki - Matez - 10-09-2012 20:50

odświeżam


RE: Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki - Dorotka99 - 10-09-2012 21:36

jestes w stanie zaplacic za grafike wiecej niz za sluchawki?


RE: Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki - Matez - 10-09-2012 21:58

(10-09-2012 21:36)Dorotka99 napisał(a):  jestes w stanie zaplacic za grafike wiecej niz za sluchawki?

Nie sądzę. Póki co dysponuję kwotą 20$ co jest równe około 63zł. Za dobrą grafikę jestem w stanie tyle dać maksymalnie.


RE: Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki - Matez - 12-09-2012 16:30

Odświeżam


RE: Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki - Matez - 13-09-2012 17:38

Odświeżam


RE: Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki - Dorotka99 - 13-09-2012 19:36

dobry grafik nie zrobi tego za "tylko" 63zl a za amatora nie zaplacisz "az" 63. no ale moze ktos sie znajdzie.


RE: Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki - Matez - 13-09-2012 21:08

Właśnie nie byłem pewien ile takie coś mogłoby kosztować i nie miałem za bardzo kogo o to spytać. Dzięki za info, będę musiał w takim razie coś innego wykombinować.

A wiesz może ile coś takiego mogłoby w przybliżeniu kosztować? Zależy mi na tym, więc mógłbym dać trochę więcej. I co jeśli grafika nie spodobałaby mi się? Bo tak szczerze mówiąc to ja sam nie wiem czego chcę. I czy znasz kogoś kto mógłby wykonać taką profesjonalną grafikę?


RE: Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki - Nikodemsky - 14-09-2012 03:40

Spróbuj założyć ofertę przykładowo na zlecenia.przez.net - firmy na pewno będą chciały grubą kasę ale możliwe, że znajdzie się jakiś freelancer, który wykona zadanie za przystępną cenę - zawsze to jakaś opcja.


RE: Zlecę wykonanie grafiki na słuchawki - yazir - 14-09-2012 03:57

Tylko że teraz za wystawienie oferty płacisz 15zł