Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) (/Temat-Graj-ze-mna-i-pomnazaj-swoje-pieniadze-58636)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - Kurus - 11-09-2012 08:57

(11-09-2012 06:22)mrw111 napisał(a):  No i widzisz Kurus dlaczego gram rynek live Smile Obserwując spotkanie wiem w jakiej są dyspozycji danego dnia Smile Na to spotkanie zagrałem tylko 2 typy na live i oba trafiłem po kursach 3,50 i 2,37 Smile

Ja na szczęście zagrałem też live na Betfair,nie spodziewałem się,że wiatr będzie odgrywał kluczową rolę...no cóż....każdemu się zdarza...


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - mrw111 - 11-09-2012 13:43

Pewnie Wink Ale tak jak pisałem nie raz nie dwa, zakłady live to jest to Smile


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - therin - 11-09-2012 14:57

Wyczyść skrzynkę, bo nie można wysłać do Ciebie PW.


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - mrw111 - 11-09-2012 17:12

Już jest okej


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - therin - 16-09-2012 14:36

Zarabia ktoś z mrw111? Bo jeżeli tak i jest wszystko w porządku to też bedę zainteresowany.


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - mareczek - 16-09-2012 14:53

dopiero teraz ogarnalem ze jest ten temat, ale cos przycichlo, troche to niepokoi, wszystko jest ok czy jak? oczywiscie w to wchodze, brzmi bardzo ciekawie a 200zl to nieduzo mrw poszla waidomosc na gg i pw Wink


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - mrw111 - 21-09-2012 14:27

Surfer wyszedł na zero, było parę wpadek nie ukrywam z mojej winy. Chęć powiększenia sumy przez bonus komórkowy jeszcze i wszystko poszło się walić. Ale swoje odzyskał Smile Od wczoraj działałem z koleżanką, która zainwestowała 200, a dziś wypłaciła tysiączka Smile Jak ktoś chce screeny z przebiegu gry, nie ma najmniejszego problemu


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - surfer0700 - 21-09-2012 14:30

Ojć. . . Zapomniałem o tym temacie Big Grin
Tak jak napisał mrw111, wrzuciłem 200PLN i tyle samo dostałem reszty, także zero zysku zero straty.
Trudno, bywa i tak. Tongue


Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - Hybrid1990 - 08-04-2019 16:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.