Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) (/Temat-Graj-ze-mna-i-pomnazaj-swoje-pieniadze-58636)

Strony: 1 2 3 4 5


Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - mrw111 - 09-09-2012 15:17

Witam, posiadam wielkie doświadczenie w zakładach bukmacherskich. Wszystkie serwisy znam jak własną kieszeń. Wiem, które oferuję najlepsze kursy, najlepsze bonusy. Pomogę Wam bezproblemowo pomnożyć swoje pieniądze oraz odpowiem na każde pytanie Smile Zbieram listę chętnych, którzy pomnożą swoje pieniądze bez problemu. Nawet w przypadku porażki Wy i tak będziecie na plusie. Kontakt gg: 484908

Zaczynamy pomnażanie z:
- surfer0700 *kwota początkowa 200zł


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - Adek003 - 09-09-2012 15:31

Mam kilka pytań.

1. Ile już zarobiłeś na bukmacherce?
2. Od kiedy typujesz?
3. Jakie dyscypliny sportowe typujesz?
4. Jaki musi być mój początkowy wkład?
5. Jakie są twoje statystyki w bukmacherce?


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - mixer14 - 09-09-2012 16:35

Jeżeli zbierasz chętnych to jestem zainteresowany Twoją pomocą. Pozdrawiam


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - mrw111 - 09-09-2012 18:52

1. Ile już zarobiłeś na bukmacherce?
2. Od kiedy typujesz?
3. Jakie dyscypliny sportowe typujesz?
4. Jaki musi być mój początkowy wkład?
5. Jakie są twoje statystyki w bukmacherce?

1. Nie jestem w stanie Ci tego określić Smile Na pewno jestem na plusie. Początki nie były łatwe, raz wygrało się 100zł, 200zł, a za chwilę wszystko się przegrało Smile Obecnie przy rozsądnym graniu, wychodzę miesięcznie naprawdę nie najgorzej Smile Teraz jednak chcę grać stałym kapitałem, co pozwoli wychodzić na pewny założony zysk miesięczny.
2. Ponad 5 lat Smile
3. Szczerze to praktycznie wszystko, ale największą uwagę skupiam na koszykówce oraz żużlu. Staram się omijać piłkę nożną i zakłady na zwycięstwo. Jeśli już to typy na ilość kartek w meczu czy rzutów rożnych.
4. Jeśli chcesz dobrze pomnożyć swoje pieniądze musisz zainwestować 200zł.
5. Statystyki w bukmacherce są moim zdaniem niepotrzebne. Co z tego, że ktoś ma statystyki 10 trafionych spotkań, 1 nietrafione skoro zagra te 10 spotkań po kursie 1,10 dodatkowo malutka stawka, a ten nietrafiony akurat zagra za stawkę wyższą i wychodzi na minus. Nie mniej jednak zawsze większość spotkań wchodzi i dodam, że nie bawię się w kursy 1,10-1,20. Moje zakłady zaczynają się zazwyczaj od kursów 1,80 Smile


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - kamion - 09-09-2012 19:23

Jestem zainteresowany

Zamierzasz rozłożyć kapitał do kilku bukmacherów?


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - surfer0700 - 09-09-2012 19:29

Też jestem zainteresowany.
1. Jakiś przypuszczalny zysk?
2. Jaki czas inwestycji?
3. Mamy jakaś umowę? Gwarancję? Skąd mam wiedzieć, że nie znikniesz z kasą?


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - pr3tor - 09-09-2012 19:45

zainteresowanySmile
tak jak kolega wyżej...


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - mrw111 - 09-09-2012 19:46

Grając ze znajomymi robiłem to tak, że zaczynaliśmy u najlepszego bukmachera tzn. oferującego najlepszy bonus i potem graliśmy u każdego bukmachera po kolei, który oferował bonusy Smile Chciałbym zacząć w bet365, więc każdy, który chce zacząć pomnażać nie może mieć tam aktywnego konta.

Surfer:
1. bet365 oferuje bonus 100% do wpłaty 200zł, więc najlepiej zgarnąć cały bonus. Przy 200zł wpłaconych masz 400zł na granie. Mój najlepszy zysk przy takiej wpłacie to 2000zł. Najmniejszy to właśnie 400. Więc myślę, że w najgorszym przypadku wychodzisz 200zł do przodu Smile
2. Taki obrót wykonuje w 1-3dni w zależności od ilości spotkań danego dnia i dyscyplin, które są w zakładach na żywo.
3. Nie chodzi mi o to, żeby kogoś oszukiwać, tylko żeby pomóc początkującym i " oskubać " bukmachera Smile Podam jeden powód przez który nie mogę Cię oszukać Smile Jeśli wpłacisz do bukmachera pieniądze przez swoje konto bankowe, czy kartę kredytową/debetową to tylko na nią będziesz mógł wypłacić swoje pieniądze, a więc nie mogę robić żadnych machlojek Smile


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - surfer0700 - 09-09-2012 19:53

Ok. rozumiem.
1. Od kiedy możemy zacząć?
2. Ile mogę wpłacić min. 200, a więcej?
3. Mogę wrzucać tą kasę kilka razy?


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - mrw111 - 09-09-2012 19:56

1. Możemy zacząć od jutra popołudnia Smile
2. Możesz wpłacić ile chcesz, ale max. bonus to 200zł.
3. Bonus startowy obowiązuje tylko raz, ale bet365 bonusy często udostępnia np. przy rozpoczęciu sezonu F1, czy Ekstraklasy.
Często dostajesz bonusy lojalnościowe 20 lub 50zł. Smile Dowiedziałem się teraz również, że jeśli zarejestrujecie się przez moje polecenie to zarówno ja jak i Wy dostajecie po 50zł na konto, gdyż moje konto spełniło już wszystkie warunki polecenia. Więc naprawdę warto Smile