Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]czy lockerz nic nie może zrobic z cłem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]czy lockerz nic nie może zrobic z cłem? (/Temat-Rozwiazane-czy-lockerz-nic-nie-moze-zrobic-z-clem-5861)



[Rozwiązane]czy lockerz nic nie może zrobic z cłem? - tymonowy - 24-04-2010 09:28

tak jak w temacie


RE: czy lockerz nic nie może zrobic z cłem? - Magnus - 24-04-2010 09:31

To celnicy nakładają CŁO Wink


RE: czy lockerz nic nie może zrobic z cłem? - tymonowy - 24-04-2010 09:31

wiem , ale chodzi mi o to ,że np. mogliby się z nimi dogadac


RE: czy lockerz nic nie może zrobic z cłem? - Miu - 24-04-2010 09:35

nie ma takiej możliwości.


RE: czy lockerz nic nie może zrobic z cłem? - Bolt - 24-04-2010 09:37

Tak, celnicy na pewno kumają po angielsku... Możesz poprosić ich o wysłanie poczty przez co najprawdopodobniej nie będzie cła/vatu. Chyba, że zrobią jak w lutym i napiszą wartość na paczce 1$


RE: czy lockerz nic nie może zrobic z cłem? - Danio - 24-04-2010 09:55

Mam nadzieje że napiszą na paczce wartość 1$


RE: czy lockerz nic nie może zrobic z cłem? - tymonowy - 24-04-2010 10:22

to może ich o to poprosimy Smile


RE: czy lockerz nic nie może zrobic z cłem? - Devilry225 - 24-04-2010 10:38

Jedyne to co może uchronić nas przed cłem, choć i to nie jest do końca pewne to to, że lockerz oznaczy paczkę jako gift i nada na nią wartość 1$.Tak jak w innym temacie było napisane: 'Cło zostało ustanowione po coś'.Więc lockerz nic z tym osobiście zrobić nie może.


RE: czy lockerz nic nie może zrobic z cłem? - Marello - 24-04-2010 12:17

Zamykam


[Rozwiązane][Rozwiązane]czy lockerz nic nie może zrobic z cłem? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.