Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook (/Temat-Poradnik-dot-lamania-zabezpieczen-konkursow-przeprowadzanych-na-platformie-Facebook-58601)

Strony: 1 2 3 4


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Jumper002 - 16-09-2012 22:41

powstanie druga część poradnik czy dasz sobie spokój? ;p
ciekawi mnie ten sposób z podmienianiem HEX'ow


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Synkretysta - 17-09-2012 06:30

powiem tak, że od kilku dni - zaszczepiony hasłem że poradnik będzie rozbudowany - zacząłem się bawić tym, co jest zapowiadane (google przeszukałem i co nieco znalazłem) i stwierdzam że jest to dość skomplikowane. Aplikacje są teraz tak pisane, że dane konfiguracyjne umieszczone są i czytane z serwera, więc nie ma jak ich zmienić, albo są tak zagnieżdżone że nie można ich zlokalizować (programista nie opisał parametrów). 3 wieczory i 3 porażki. Jedna gra zmieniona, to przestała się komunikować z serwerem. Więc ktoś, kto ma małą wiedzę informatyczną polegnie.


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - wodnik1990 - 18-09-2012 11:01

Na miejscu niektórych osób piszących w tym temacie nie napalałbym się na metodę opartą o HEX-y. Co z tego, że NNX opisze metodę, nawet na konkretnym przykładzie i to ekstra szczegółowo, jak potem modyfikując inną grę nie będziecie wiedzieli co, z czym, jak, gdzie i po co i powstanie kilkadziesiąt stron tematu z pytaniami. Jeśli wiele osób nie umiało użyć Cheat Engine, który jest w zasadzie gotowym narzędziem i przy opisie "jak krowie na rowie" to radziłbym tym osobom nie zabierać się za to. 90% czytających ten wątek nie wie nawet co to Offset, Opcode czy nawet co to stos, nie wspominając o operacjach z ich użyciem. Programowania niskopoziomowego nie nauczycie się w dzień czy dwa i to czytając "jednym okiem" wikipedię, a drugim onet... Oczywiście nie mówię o wszystkich osobach wypowiadających się tutaj, bo widzę że co niektórzy śmiało sobie poczynająWink


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Synkretysta - 18-09-2012 18:27

jedną grę zmieniłem ingerując HEXami w program. jestem zadowolony Smile


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Oliwa98 - 24-05-2013 20:17

doniczka gratuluje Złotej Łopaty !


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - doniczka - 25-05-2013 18:26

(24-05-2013 20:17)Oliwa98 napisał(a):  doniczka gratuluje Złotej Łopaty !

???pokerface


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - piotruss96 - 25-05-2013 19:40

(25-05-2013 18:26)doniczka napisał(a):  
(24-05-2013 20:17)Oliwa98 napisał(a):  doniczka gratuluje Złotej Łopaty !

???pokerface


za odkopanie tak starego tematu


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - doniczka - 25-05-2013 20:32

(25-05-2013 19:40)piotruss96 napisał(a):  
(25-05-2013 18:26)doniczka napisał(a):  
(24-05-2013 20:17)Oliwa98 napisał(a):  doniczka gratuluje Złotej Łopaty !

???pokerface


za odkopanie tak starego tematu

może i stary, ale nie jestem informatykiem, chciałam skorzystać, ale nie potrafię...ok nie było tematu


Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Magnus - 26-05-2013 12:11

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.