Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook (/Temat-Poradnik-dot-lamania-zabezpieczen-konkursow-przeprowadzanych-na-platformie-Facebook-58601)

Strony: 1 2 3 4


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Okazzi - 09-09-2012 11:17

Swoją drogą widzę, że najwięcej konkursów nie polega na grach tylko na czymś innym, a te metody sprawdzają się tylko do gier jak mniemam Wink


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Meloman - 09-09-2012 11:35

Biedny Morgoth2 już nie sprzeda swoich super poradników Sad


Kurde, nie wiem jak ci dziękować za taki poradnik za który każdy chciał kasy, jak moge się odwdzięczyć ?


Opisz proszę jeszcze coś oprócz Cheat engine.


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Drawiec23 - 09-09-2012 11:45

Nie mam "byte to double"


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Kzn - 09-09-2012 14:55

@up
Kolego wyżej proszę kliknij stronę wcześniej a ukaże Ci się odpowiedź.

(08-09-2012 22:32)xJAmaTOx napisał(a):  zwolnić czas mi się udało, aczkolwiek nazwę proces u mnie miał inny: FlashPlayerPlugin ;>
Natomiast wyniku podmienić mi się nie udało ponieważ Nie mam 'Byte to double'.

(08-09-2012 23:13)NNX napisał(a):  Poprawiłem - oczywiście chodzi o 'Value type'. Wink



RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Drawiec23 - 09-09-2012 16:59

Value type jest owszem ale w okienku obok trzeba coś wybrać a tam nie ma "byte to double" więc dlatego o tym piszę.

spowolniłem czas tylko reszty nie mogę obczaić narazie Smile


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - NNX - 09-09-2012 19:43

@up Dobra kur*a, napiszę konkretnie - chodzi o opcję "All (Byte to Double)". Wink


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Drawiec23 - 10-09-2012 13:07

Udało sie podmienić wynik w samej grze lecz po jej zakończeniu już nie było tego wyniku.


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - NNX - 10-09-2012 15:06

@up Spróbuj zamrozić wartość po zmianie wyniku. Opisałem jak się to robi. Wink No i pamiętajcie - daję przykłady "na sucho", w pewnych przypadkach będziecie musieli połączyć te funkcje ze sobą. Wink


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Ty27mek - 10-09-2012 15:40

Nie czytałem jeszcze konkretnie, ale widzę, że niezła robota została tutaj opisana Smile

Niech teraz żałują Ci, którzy dali zarobić dla osoby, która uważa się "bogiem konkursów" Smile)

Gratuluje stworzenia i udostępnienia za free ;]


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - WojaKk - 10-09-2012 15:55

Posługiwać się tym już od dawna umiałem, ale ja głupi myślałem, że takie oszukiwanie jest zbyt oczywiste i nie zaliczy Tongue