Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak wygrywać na facebooku, gry flash i inne! Morgoth2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik jak wygrywać na facebooku, gry flash i inne! Morgoth2 (/Temat-Poradnik-jak-wygrywac-na-facebooku-gry-flash-i-inne-Morgoth2-58595)

Strony: 1 2 3


Poradnik jak wygrywać na facebooku, gry flash i inne! Morgoth2 - Morgoth2 - 08-09-2012 15:17

Witajcie, mam dla Was poradnik, napisany przeze mnie.
Zawiera on informacje:
-Jakie i ile kont jest potrzebnych
-Jakie przeglądarki
-Jakie programy i jak ich używać
-Jak pozyskiwać konkursy
-Jak dobrze zarobić

Wszystko to jest opisane bardzo przystępnie. Bez problemu zrozumiesz co i jak, wciągniesz się w ten świat i będziesz w stanie wygrywać zaje*iste nagrody.

Jeśli masz jakieś obiekcje co do tego ile można wygrać z takich konkursów to zapewniam Cię, że bardzo dużo!
Nagrody Morgoth'a

Dodam, że wygrałem wiele ciekawych nagród jednak to jest moją najlepszą wygraną.

W poradniku jest cała moja wiedza, niczego nie zostawiłem dla siebie.

Sprzedam 5 sztuk, z tym że pierwsze 2 osoby mogą liczyć na stałą moją pomoc!

Cena: 250zł, płatność na konto bankowe TYLKO.
Poradnik wysyłam po otrzymaniu należności.

Pierwsze 3 osoby dostają dodatkowo PEWIEN dodatek Smile

Kontakt PW lub gg:2395493

Poradnika nie oddaje do recenzji. Moje wygrane są samą w sobie recenzją.


RE: Poradnik jak wygrywać na facebooku, gry flash i inne! Morgoth2 - nitram - 08-09-2012 16:09

Ktoś już kupił? Czy nadal mogę jeszcze być jedną z pierwszych osób? Cena jak dla mnie bardzo wysoka, jest możliwość negocjacji ?


RE: Poradnik jak wygrywać na facebooku, gry flash i inne! Morgoth2 - CMRR - 08-09-2012 16:22

Dokładnie też bym po negocjowałSmile


RE: Poradnik jak wygrywać na facebooku, gry flash i inne! Morgoth2 - surfer0700 - 08-09-2012 16:25

Ja popieram Panów wyżej. Morgoth rzeczywiście wiele wygrał, ale moim zdaniem 250 złotych to zdecydowanie za dużo.


RE: Poradnik jak wygrywać na facebooku, gry flash i inne! Morgoth2 - Morgoth2 - 08-09-2012 16:37

250zł to odpowiednia cena jak na taki poradnik, nikt jeszcze się nie zgłosił, jedynie co to pierwsze 2 osoby mają za 200, powiedzmy o tak Smile


RE: Poradnik jak wygrywać na facebooku, gry flash i inne! Morgoth2 - CMRR - 08-09-2012 16:39

OK. Zaklepuje sobie 1 poradnik.


RE: Poradnik jak wygrywać na facebooku, gry flash i inne! Morgoth2 - polik95 - 08-09-2012 16:40

Cena odpowiednia, po za tym zwroci sie wam napewno


RE: Poradnik jak wygrywać na facebooku, gry flash i inne! Morgoth2 - Driver - 08-09-2012 16:41

250zł to duzo? pozdro
możecie wygrac duzo wiecej


RE: Poradnik jak wygrywać na facebooku, gry flash i inne! Morgoth2 - KrisBarca_92 - 08-09-2012 17:19

Hahahahahha 250 zl xD hahahahahahahah


RE: Poradnik jak wygrywać na facebooku, gry flash i inne! Morgoth2 - NNX - 08-09-2012 18:05

Haha, a niedługo będzie coś podobnego za free. Jerk2