Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL (/Temat-PLACE-2-zl-na-PAYPAL-5857)



PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Fractal - 24-04-2010 08:28

Witam!

Chcesz dostawać co 14 dni jedną, stałą wypłatę? W przeciwieństwie do konkurencji nie musisz czekać miesiącami aż zaczniesz naprawdę zarabiać. U mnie od samego początku oferowana jest jedna, wysoka stawka za aktywne klikanie w dwóch buxach. Jeśli nie odpowiada Ci żmudne oczekiwanie na powiększenie swoich zysków z buxów - zapraszam do mnie! Moja oferta z pewnością Cię zadowoli!!!

Zapłacę 2 zł co 14 dni wszystkim, którzy będą aktywni w dwóch buxach. Oprócz własnych zarobków otrzymacie wypłatę także ode mnie!

Jedyne co musicie zrobić to poświęcić 3 minuty dziennie na wyklikanie wszystkich możliwych reklam.

Warunek jest tylko jeden. Codzienna aktywność.

Jeśli ktoś jest zainteresowany moją ofertą - zapraszam na PW w celu otrzymania szczegółów!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

W NIEDŁUGIM CZASIE ZWIĘKSZAM STAWKĘ. BĘDZIE TO NAJPRAWDOPODOBNIEJ 1$!

Może nie macie do mnie zaufania, ponieważ dopiero co wbiłem na forum, ale jak dowód swojej rzetelności mogę wam pokazać ten wątek -> .

Widziałem także na tym forum, gdy ktoś płacił 1 zł za 30 dni klikania. U mnie jest 4 razy więcej!

Jeśli chcesz poznać szczegóły - zapraszam na PW!


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Smiloslav - 24-04-2010 10:42

Wchodze w to Big Grin


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - sznikers99 - 24-04-2010 10:48

też bym wszedł tylko podaj na jakich buxach.......


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Fractal - 24-04-2010 11:10

Zainteresowani zostali poinformowani przez PW. Chodzi o dwa buxy (GagaBux i NeoBux), jednak w niedługim czasie będzie chodziło tylko o jednego (GagaBux), ponieważ na drugim kończą mi się miejsca, ale nie martwcie się. Za same klikanie na GagaBux w niedługim czasie będę dawał 2 zł, a dla tych, którzy zdołają się załapać na obydwa stawka będzie jeszcze wyższa. Smile

Radzę korzystać z dostępnych miejsc i wyłapać większą stawkę. Smile


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - sznikers99 - 24-04-2010 11:27

hehe niestety do nie dla mnie akurat na tych dwoch jestem zarejestrowany i z nich korzystam


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Fractal - 24-04-2010 17:05

Szkoda. Wink
Zapraszam do mojej oferty także innych użytkowników. Dzisiaj do listy dodałem już trzech z tego forum. Nie zwlekaj - ilość miejsc z wyższą stawką* (dwa buxy) się zmniejsza!

* Stawka będzie zwiększona jak na tym jednym buxie osiągnę limit. Wtedy 2 zł będą za samego GagaBux oraz dodatkowo nieustalona jeszcze ilość na NeoBux (mało miejsc).


PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.