Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shop i wasze wyobrażenie o nim - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Shop i wasze wyobrażenie o nim (/Temat-Shop-i-wasze-wyobrazenie-o-nim-5856)

Strony: 1 2 3


Shop i wasze wyobrażenie o nim - ketrab - 24-04-2010 07:26

Jak się wasze wyobrażenia dot. shopu ? Ja np. jestem święcie przekonany, że ceny podrożeją conajmniej kolejne 4 razySmile


RE: Shop i wasze wyobrażenie o nim - Tomek - 24-04-2010 07:27

ja sadze ze podrozeja jeszcze 2 razy bo gdyby 4 to gra kosztowalaby 1600 ptz czyli zbieralo by sie na nia jakies 2 miechy...


RE: Shop i wasze wyobrażenie o nim - Isoshi - 24-04-2010 07:48

Sądzę jak kolega wyżej, ceny max wzrosną 2,5x


RE: Shop i wasze wyobrażenie o nim - korbakornik - 24-04-2010 07:52

jak dla mnie ta 4 jest bardziej realna. z tego powodu iz nagrody sa wtedy gwarantowane i masz pewnosc ze ja dostaniesz, a za ta pewnosc trzeba bedzie zaplacic wiecej punktow.


RE: Shop i wasze wyobrażenie o nim - spencerpole - 24-04-2010 08:34

Ja myślę że będzie wszystko taniej (dużo taniej) i dużo więcej fajniejszych rzeczy.A za dwa m-ce jak będzie sklep to już wszystko będzie za darmo i bez logowania.A kto będzie z Polski ten dostanie bon o wartości 250$ na start


RE: Shop i wasze wyobrażenie o nim - arczyyy - 24-04-2010 08:38

haha Big Grin no i frytki do tego Big Grin ^^


RE: Shop i wasze wyobrażenie o nim - spencerpole - 24-04-2010 08:42

Frytki może nie ,ale jak ktoś ma Xboxa to podobno dwie gry gratis.Nie zle co??
Muszę wam się przyznać że tej nocy we śnie odwiedził mnie Odyss i On mi to wszystko zdradził.Tak że bądzmy dobrej myśli


RE: Shop i wasze wyobrażenie o nim - Maxis124 - 24-04-2010 08:43

Ceny pójdą w górę maks. 2x jeżeli w ogóle tak będzie. Ale i tak wolę restockiBig Grin


RE: Shop i wasze wyobrażenie o nim - mozambik1 - 24-04-2010 09:28

Ja tam wole wydać te x2 ptz niż siedzieć po nocach i czekać na restock


RE: Shop i wasze wyobrażenie o nim - Danio - 24-04-2010 09:42

Pewnie wzrosną x2 lub więcej ale pamiętajcie że ma być więcej sposobów zbierania PTZ i "tysiące" filmów w PLAY