Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
twójlimit.pl konto z transferem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: twójlimit.pl konto z transferem (/Temat-twojlimit-pl-konto-z-transferem-58550)



twójlimit.pl konto z transferem - logo - 07-09-2012 13:53

Witam tym razem mam konto z transferem do sprzedania https://www.twojlimit.pl/

Twojlimit.pl to Pobieranie plików z Turbobit, RapidGator, Uploaded.to i wielu innych.

Już nie musisz kupować drogich kont premium - u nas Masz 29 kont już od 1zł.

Nie ma żadnych ukrytych opłat - wszystko jest proste i jasne dla każdego użytkownika

Dostajecie konto z transferem ponad 160 gb na dodatek, od 2 do 10 rano pobiera tylko 50% transferu, nie ma czegoś takiego jak na innych stronach że np zabiera 500% z pliku, czyli np pobierasz film 700mb o 8 rano lub 2 w nocy to zabierze tylko 350mb nie więcej, na dodatek na stronie można za darmo oglądać filmy z takich serwisów jak maxvideo.pl lub putlocker.com transfer na koncie jest wart ponad 50zł, jak miałbyś kupowac przez stronę, u mnie takie konto masz już za 40zł, transfer który podałem jest transferem przybliżonym, na dodatek konto staje się twoją własnością, wystarczy zmienic maila na swojego, bez problemu mogę ci to zmienić po wpłacie, jeżeli kupisz, są wtyczki do jdownloadera, można pobierac przez przeglądarki, menadżery pobierania typu idm, jdwonloader i tp, wpłata najlepiej paypal, konta bankowego nie mam, ewentualnie jakieś doładowanie na telefon, ale jak wiadomo wolałbym kasę, na to konto wydałem na prawdę sporo, zapraszam chętnych pisac na pw, możecie podawać gg, płacisz pierwszy potem ja daje konto i zmieniam ci maila na twojego, nie ujawniam loginów do czasu zakupu, po kupnie wszystkie niezbędne dane dostaniesz w 100%, korzystaj z moich promocji puki
trwają.

tak wyglądają wstawki za pakiety transferowe

[Obrazek: 43563965430350238143.jpg]


RE: twójlimit.pl konto z transferem - logo - 08-09-2012 14:08

podbijam, 35zł, na prawdę to okazja, zapraszam na PW.


RE: twójlimit.pl konto z transferem - logo - 13-09-2012 11:04

oszczędzacie ponad 20zł, podbijam 32zł, to ostatnia zniżka, niżej już nie będzie.


RE: twójlimit.pl konto z transferem - yazir - 13-09-2012 11:33

Dopiero Twoja obniżka sprawia że jesteś konkurencyjny. Jak ktoś wie gdzie szukać to 200gb znajdzie za 30zł. Bez żadnych zniżek etc.
Tzn ok na rynku polskim masz dobre ceny, ale patrząc globalnie jest słabo.


RE: twójlimit.pl konto z transferem - jokers - 13-09-2012 11:57

wygląda to korzystnie a gdzie haczyk?


RE: twójlimit.pl konto z transferem - logo - 22-09-2012 08:33

jokers nie ma haczyku, potrzebna mi kasa i temu sprzedaje, 30zł ostatnia zniżka, wcześniejsza uznam że była przedostatnia zapraszam.


RE: twójlimit.pl konto z transferem - grzego12 - 22-09-2012 15:43

Za 24 PLN mam 200GB bez żadnego pobierania 50% transferu.200GB kupujesz 200 pobierasz o każdej porze.
Oferta ważna do 30 września.
Zapraszam info na PW


twójlimit.pl konto z transferem - surfer0700 - 26-06-2013 17:59

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.