Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]co się stanie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]co się stanie? (/Temat-Rozwiazane-co-sie-stanie-5855)



[Rozwiązane]co się stanie? - tymonowy - 24-04-2010 07:24

Co się stanie jeśli wygram nagrodę i będę musiał zapłacic cło np. 250zł, a każe odesłac przesyłke? Lockerz mnie zbanuje czy co?[/align]


RE: co się stanie? - Miu - 24-04-2010 07:28

nie,paczka wróci do lockerz,ale punktów ci nie zwrócą


RE: co się stanie? - tarantula8290 - 24-04-2010 07:36

jak nie przyjmiesz paczki, to odesla ja do lockerz a oni nie oddadza ci punktow, tylko jeszcze wezmą wszystkie jakie ci pozostaly....

aha i jeszcze wysla Odysa i ci obsika alusy i pogryzie kapcie... chociaz co do tego ostatniego nie jestem pewien, ale kumpel tak mial... takze uwazaj


RE: co się stanie? - Kicha - 24-04-2010 07:36

Nie... Lockerz nawet w regulaminach restockowych pisze ze nie ma zwrotow...


RE: co się stanie? - Marello - 24-04-2010 12:26

(24-04-2010 07:24)tymonowy napisał(a):  Co się stanie jeśli wygram nagrodę i będę musiał zapłacic cło np. 250zł, a każe odesłac przesyłke? Lockerz mnie zbanuje czy co?[/align]

Nic się nie stanie Lockerz otrzyma Twoją nagrodę z powrotem.
Bana na pewno nie dostaniesz.
PTZ ani ci nie oddadzą ani nie zabiorą więcej niż przeznaczyłeś na nagrodę.
LOCK


[Rozwiązane][Rozwiązane]co się stanie? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.