Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
chomikuj.pl konto + abonament maniac - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: chomikuj.pl konto + abonament maniac (/Temat-chomikuj-pl-konto-abonament-maniac-58547)



chomikuj.pl konto + abonament maniac - logo - 07-09-2012 11:42

Witam sprzedam konto na chomikuj.pl jest to świeże konto, mam na nim abonament chomik maniac, gdzie jest jeszcze do wykorzystania 40gb co tydzień daje 10gb, na dodatek na profilu mam ponad 30 tyś pkt i rośnie, chomik jest zareklamowany a foldery widoczne w google, więc jak czegoś szukasz możesz trafić do moich folderów, od czasu do czasu reklamuje konto i odwiedziło mnie już ponad 700 osób i rośnie, zachomikowany upload to ponad 10tb, filmy muzyka gry seriale, na dodatek mogę dodac sms jeszcze 5gb transferu, myślę że jeszcze trochę i będę zarabiał ładne ilosc pkt, dziennie wpada mi od 1000 pkt do 3000 pkt, dużo osób pobiera moje pliki, cena jaka mnie interesuje to 25zł za konto, najlepiej paypal, bo na razie nie mam konta bankowego, ewentualnie jakieś doładowanie na telefon, ale lepiej kasa, jak ktoś jest zainteresowany to piszcie w temacie podajcie gg to do was napiszę.

Do konta dodaje program do rozsyłania reklam, szuka sam aktywnych chomików, żadne listy nie są pobrane, można wysyłac na chomikowe rozmowy jak i wiadomosci pw.


RE: chomikuj.pl konto + abonament maniac - tomazzi - 07-09-2012 11:44

x razy powtarzane ....
nie rób żadnych transakcji poprzez gg by nikt cię nie oszukał ... masz pw na forum to poprzez tylko i wyłącznie pw zawieraj i dokonuj jakichkolwiek transakcji


RE: chomikuj.pl konto + abonament maniac - logo - 07-09-2012 11:48

tomazzi spokojnie, mam rękę na pulsie, pozdrawiam, w takim razie piszcie też na pw, jak ktoś zainteresowany.


RE: chomikuj.pl konto + abonament maniac - logo - 08-09-2012 13:48

oferta nieaktualna, więc już nie pisac Smile


chomikuj.pl konto + abonament maniac - surfer0700 - 26-06-2013 17:59

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.