Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! (/Temat-Lipton-Taxi-latwe-do-wygrania-kubki-pendrivy-torby-i-IPAD-58512)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - forsowa - 09-10-2012 10:11

(08-10-2012 19:30)fryzjer napisał(a):  ja czekam na pendrive już od 15 września i dalej nic

A tak trudno przeczytać regulamin ?

Nagrody wysyłają po zakończeniu konkursu czyli od 1 października, a na wysyłkę mają 30 dni więc spokojnie dostaniesz swoją nagrodę(max 30 października).


RE: Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - Majka - 18-10-2012 16:11

Nagrody już rozsyłają. Dziś doszedł do mnie kubek (tylko kubek - miałam 3 nagrody; pewnie wysyłają pojedyńczo).
Kubeczek bardzo fajny szkoda tylko, że w dwóch kawałkach Sad


RE: Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - tril2006 - 18-10-2012 18:52

Do mnie wczoraj dotarł kubek.Pendrive przyślą w innej paczce Big Grin !


RE: Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - luki1617 - 19-10-2012 17:06

do mnie jeszcze kubek ani pendrive nie dotarły herbatki też od nich nie dostałem jak wysyłali dane na e mail im wysłałem


RE: Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - ontoru - 10-11-2012 19:03

A ja mam pytanko czy jest możliwość rozpoczęcia jeszcze raz oraz kiedy resetuje się limit zaproszeń ??