Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! (/Temat-Lipton-Taxi-latwe-do-wygrania-kubki-pendrivy-torby-i-IPAD-58512)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - Kriss882 - 06-09-2012 14:26

Zapraszasz znajomych, dostajesz nagrody, prosteSmile. Ja już wygrałem kubek, wysłałem dane i czekam. Big Grin


Każdego kto chce dołączyć do konkursu prosiłbym o zaproszenie mnie do znajomych, ja Wam wyślę zaproszenie do aplikacji! Tak w ramach podziękowania za informację Smile

Jak wyślecie mi zaproszenie to napiszcie tez wiadomość ze chcecie zaproszenie do konkursu.



http://facebook.com/



[Obrazek: 207772lsttmpl.jpg]
https://apps.facebook.com/liptontaxi/



RE: Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - miniek9090 - 06-09-2012 15:08

(06-09-2012 14:26)Kriss882 napisał(a):  Ja już wygrałem kubek, wysłałem dane i czekam. Big Grin
wygraleś i go nie masz??


RE: Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - Filipus - 06-09-2012 17:14

Miniek... wygrał i czeka aż przyjdzie.. jejku, po co nabijesz Sobie posty? -,-


RE: Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - Szaman1644 - 06-09-2012 17:16

Nagrody wysyłają dopiero po zakończeniu konkursu. Mają na to 30 dni.


RE: Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - Magnus - 07-09-2012 18:43

1. http://zarabiam.com/Temat-Regulamin-dzialu-15039
2. "CAŁKOWITY zakaz podawania reflinków,(nawet w komentarzach) chcesz polecić komuś swój link? zapraszamy do działu "refback"."

Usunąłem drugim razem będzie ban na tydzień lub dłużej.


RE: Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - ptasior - 08-09-2012 18:21

Aby odebrać nagrodę odeślij na adres nadawcy tego maila swoje dane niezbędne do wysyłki nagrody oraz opłacenia podatku:
Imię i Nazwisko, Adres i numer telefonu, PESEL oraz adres Urzędu Skarbowego.

Po co Im mój pesel,adres urzędu? WTF?


RE: Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - Satan - 08-09-2012 19:36

Adres urzędu skarbowego podajesz gdy wygrywasz główną nagrodę czyli ciebie to raczej nie dotyczy Smile A PESEL w prawie każdych konkursach trzeba dawać


RE: Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - ptasior - 08-09-2012 19:52

Mam na fejsie inne dane niż podam to nic się nie stanie? Big Grin Czy mam dopisać niżej że móje dane na fejsie to ...
Jak wezmę kubek to od nowa zbierac na pena?


RE: Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - luki1617 - 09-09-2012 17:49

Dostalem od niech takiego emaila
Gratulacje!
Masz już kubek, a właśnie zdobyłeś dodatkowo unikalny pendrive Lipton.

Aby odebrać nagrodę odeślij na adres nadawcy tego maila swoje dane niezbędne do wysyłki nagrody oraz opłacenia podatku:
Imię i Nazwisko, Adres i numer telefonu, PESEL oraz adres Urzędu Skarbowego.

Ale to nie koniec nadal możesz wygrać iPada i inne nagrody!

pozdrawiamy
zespół Lipton

gdzie mogę sprawdzić adres swojego urzędu skarbowego moje miasto to siedlce


RE: Lipton Taxi - łatwe do wygrania kubki, pendrivy, torby i IPAD! - Majka - 09-09-2012 18:16

(09-09-2012 17:49)luki1617 napisał(a):  Dostalem od niech takiego emaila
Gratulacje!
Masz już kubek, a właśnie zdobyłeś dodatkowo unikalny pendrive Lipton.

Aby odebrać nagrodę odeślij na adres nadawcy tego maila swoje dane niezbędne do wysyłki nagrody oraz opłacenia podatku:
Imię i Nazwisko, Adres i numer telefonu, PESEL oraz adres Urzędu Skarbowego.

Ale to nie koniec nadal możesz wygrać iPada i inne nagrody!

pozdrawiamy
zespół Lipton

gdzie mogę sprawdzić adres swojego urzędu skarbowego moje miasto to siedlce

W google...a co to za problem Smile
ul. Piłsudskiego 68, 08-110 Siedlce