Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z koszulką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Problem z koszulką (/Temat-Problem-z-koszulka-5847)



Problem z koszulką - Borek - 23-04-2010 22:20

Cześć

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=5843


Mam problem z koszulką problem wyżej opisany

chciał bym aby znalazła się osoba kompetentna do napisania listu do lockerz w sprawie koszulki dokładnie chodzi oto aby zapytać co się dzieje że nie dostałem jeszcze koszulki a jestem już ponad pół roku na z-liście Smile


prosze o pomoc


RE: Problem z koszulką - waski88 - 23-04-2010 22:27

napisz a ktos ci przetlumaczy


RE: Problem z koszulką - Borek - 24-04-2010 09:10

Witam
Piszę w sprawie mojej koszulki,jestem na Z-liscie od grudnia 2009 roku a do tej pory nie otrzymałem koszulki chciał bym się dowiedzieć jak wygląda sprawa wysyłki i w czym jest problem że nie otrzymałem jeszcze koszulki.


RE: Problem z koszulką - Borek - 25-04-2010 09:32

ktoś pomoże ??


RE: Problem z koszulką - Borek - 29-04-2010 21:07

Prosił bym o pomoc bardzo proszę


RE: Problem z koszulką - Borek - 01-05-2010 21:07

Po raz kolejny proszę o pomoc.


RE: Problem z koszulką - Listonoszek - 01-05-2010 21:41

(01-05-2010 21:07)Borek napisał(a):  Witam
Piszę w sprawie mojej koszulki,jestem na Z-liscie od grudnia 2009 roku a do tej pory nie otrzymałem koszulki chciał bym się dowiedzieć jak wygląda sprawa wysyłki i w czym jest problem że nie otrzymałem jeszcze koszulki.

Cytat:Greetings
I am writing in regard to Z-List t-shirt. I have been Z-Lister since December 2009 and so far i have not received t-shirt yet. I would like to know if you have already sent the package or not. Are there any issues or problems because of which i have not received the package yet?

Yours faithfully
twójnick



RE: Problem z koszulką - Borek - 03-05-2010 16:25

Listonoszek,dzięki ci wielkie Smile


Od strony technicznej,wszedłem w zakładke Contact Us i wybrałem temat ostatni bo nigdzie nie było na temat koszulki,chyba dobrze ??


RE: Problem z koszulką - Devilry225 - 03-05-2010 17:40

Obecnie nie ma żadnych bardziej przypasowanych tematów do koszulki, więc dobrze wybrałeś.Lecz to i tak nie ma żadnego znaczenia gdyż ta wiadomość i tak idzie do supportu Lockerz([email protected])