Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Brak koszuulki !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Brak koszuulki !! (/Temat-Rozwiazane-Brak-koszuulki-5843)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Brak koszuulki !! - Borek - 23-04-2010 22:02

Cześć mam nadzieję że w tym temacie znajdę rozwiązanie mojego problemu

mianowicie zostałem wpisany do Z-Listy jakoś w grudniu,do dzisiejszego czasu nie otrzymałem żadnego e-maila z potwierdzeniem ani koszulki zupełnie nic

Moje dane które są wpisane w my settings

Country:Poland
Address 1:os.stalówka 23/23
City:Kraków
State/Province: PL
Zip/Postal Code:34351

Małe pytanie,nie trzeba mieć 18 lat prawda bo już nawet zaczynam myśleć że w tym może być problem


RE: Brak koszuulki !! - Kilol - 23-04-2010 22:03

Pisz do Lockerz w tej sprawie.
Dane masz uzupełnione dobrze, ale nie może być Polskich znaków. Napisz "Krakow".

Lockerz jest od lat 13.Wink


RE: Brak koszuulki !! - Tech - 23-04-2010 22:06

Ehh, wielokrotnie było omawiane to, że w swoich danych zamiast polskich znaków jak "żął" dajemy "zal". Możliwe, że to przez to nie otrzymałeś koszulki. Jednak wejdź na lockerz, kliknij na dole w "contact us" i napisz im meila z zapytaniem o wysyłkę tshirtu, może jednak wysłali..


RE: Brak koszuulki !! - Borek - 23-04-2010 22:06

poprawione no zobaczymy co wyjdzie z tego
panowie teraz wszedłem na stronkę lockerza klikam w zakładke connect liczę i wychodzi mi na to że mam 20 znajomych a na stronie głownej pisze mi że mam

# 806 PTZ
# 24 friends joined
# Z-List Status

więc wkońcu jestem na tej z-liscie ?? jest jakiś dział gdzie pisza e-maile po angielsku bo u mnie z angielskim słabo


RE: Brak koszuulki !! - Tech - 23-04-2010 22:13

Jeśli masz po 4ptz za logowanie i dailies to znaczy, że masz zlista Tongue

Co do tego działu to napisz tutaj: http://www.zarabiam.com/forumdisplay.php?fid=28


RE: Brak koszuulki !! - Borek - 23-04-2010 22:18

tak mam 4 ptz za logowanie i dailies Smile


RE: Brak koszuulki !! - waski88 - 23-04-2010 22:19

ja tez koszulki nie mam jeszcze czekam


RE: Brak koszuulki !! - Danio - 24-04-2010 09:56

ja czekam 3 miechy


RE: Brak koszuulki !! - matt88 - 24-04-2010 09:59

to tylko koszulka....


RE: Brak koszuulki !! - cinexik - 24-04-2010 10:06

usuń te dane..
wszyscy teraz wiedzą gdzie mieszkasz...
czy zmysliłeś je?Tongue