Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Izzy konto MBank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Izzy konto MBank (/Temat-Izzy-konto-MBank-58429)

Strony: 1 2


RE: Izzy konto MBank - diabloo07 - 04-09-2012 13:54

Ja mam konto, ale mam ponad 18 lat. Co do konta młodzieżowego to właśnie widzę, że masz rację Rajmek.


RE: Izzy konto MBank - Symbian - 04-09-2012 19:13

(04-09-2012 11:30)Max998 napisał(a):  Konto zakładałeś przez internet czy w ich siedzibie?
Też chodzi mi po głowie konto bankowe w MBanku ale się.. boję jakoś założyć.

Zakładałem konto przez internet,a myślisz że ja się nie bałem ? Big Grin
ale przeczytałem regulamin i będę płacił tylko 1.50 zł miesięcznie za ubezpieczenie karty.Gdyby zginęła itp dostanę 150 euro Huh


RE: Izzy konto MBank - rajmek126p - 04-09-2012 22:32

z tymi 150 euro to chyba jesteś w błędzie Wink, Każdy by sobie założył konto i "zgubił karte" by dostać tyle kasy.


RE: Izzy konto MBank - Max998 - 04-09-2012 22:43

Cóż może się odważę i kiedyś założę gdy będzie większa suma pieniędzy gdzieś na stronce. Tongue

Nie musiałeś chodzić do ich punktu itp.?
Numer konta, kartę itp. dostaniesz kurierem i na 2 dzień możesz już wpłacać i wypłacać do/z banku?

Sorry, że tak pytam no ale mam ochotę na konto bankowe.. Big Grin


RE: Izzy konto MBank - tomazzi - 04-09-2012 22:49

max wszystko załatwiasz on-line zakładając konto
kurier przywozi ci tylko umowę do podpisu jaką podpisywałbyś w mpunkcie
różnica pomiędzy założeniem mkonta w internecie a w mpunkcie jest taka, że w przypadku 1 zrobisz wszystko bez wychodzenia z domu a w przypadku 2 będziesz musiał 2 razy odwiedzić mpunkt( pierwsze by założyć konto i wszystko co zrobisz sam w domu przy pc, a potem 2 raz jak kurier do mpunktu przywiezie do podpisania umowę )


RE: Izzy konto MBank - Kerak - 04-09-2012 22:50

Dajesz wniosek na stronie mBanku, podpisujesz przy kurierze i rodzicach.Dostajesz pakiet aktywacyjny od kuriera ktorego uzywasz jak wroci do mbanku i to tyle.

Pamietaj nie dawac pelnomocnika konta i bedzie git Wink


RE: Izzy konto MBank - Killer - 08-09-2012 08:55

Możesz to też zrobić przez stronę forum to otrzymasz dodatkowe forum goldy : http://zarabiam.com/Temat-Oferuje-XXXX-FG-za-Zalozenie-rachunku-58469

od razu masz wniosek i wszystkie potrzebne informacje.


RE: Izzy konto MBank - Manio987 - 30-09-2012 21:09

Ja osobiście też bardzo polecam izzykonto w mBanku. Nic nie płace za to, a przyjade się w wielu sytuacjach. Smile