Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Test gimnazjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Test gimnazjalny (/Temat-Test-gimnazjalny-5836)

Strony: 1 2 3 4


Test gimnazjalny - pejot - 23-04-2010 20:19

Siema, sądze że na forum jest sporo osób które w tym roku, tak jak ja, będą pisały test gimnazjalny. Jak wasze przygotowania, odczuwacie już stres, a może liczycie na przecieki Big Grin pozdro


RE: Test gimnazjalny - Mozzilek - 23-04-2010 20:39

Oczywiście od wtorku ja zaczytam pisać Smile I nie odczuwam stresu "może" się pouczę ;p jeszcze nie wiem Big Grin


RE: Test gimnazjalny - pespe - 23-04-2010 20:42

nom ja też od wtorku ;/ zobaczymy jak to bedzie


RE: Test gimnazjalny - sznikers99 - 23-04-2010 20:44

przecieków nie będzie i lepiej zeby nie bylo bo bedzie trzeba w innym terminie pisac... ja tez pisze egzamin stresu nie ma a poucze sie teraz przez weekend powodzenia wam zycze!


RE: Test gimnazjalny - kubaaa - 23-04-2010 21:07

Ja też od wtorku jeszcze do tego jutro bierzmowanie więc podwójny stres :/
mam nadzieje że dobrze mi pójdzie Big Grin
A co do przecieków to nie sądzę żeby jakieś były


RE: Test gimnazjalny - Alcor - 23-04-2010 21:08

Też piszę ale jakiegoś szczególnego stresu nie odczuwam. Życzę wszystkim powodzenia. Wink


RE: Test gimnazjalny - Sony_st - 23-04-2010 21:09

Heh przecież nie ma szkoły co by zaczynała test w inny dzień Smile
Nie macie się czym stresować, te testy są brane tylko pod uwagę jak idziecie np. do liceum lub do jakiejś wymagającej szkoły Smile


RE: Test gimnazjalny - pkrecik6 - 23-04-2010 22:02

ale macie niuanse co do tego testu. Przychodzisz piszesz na pałe i wychodzisz masz najwieksza liczbe pkt w sql i dostajesz się gdzie chcesz.


RE: Test gimnazjalny - blackjoe - 23-04-2010 22:12

Moja klasa razem w wychowawczynią znalazła parę luk w regulaminie z których będziemy korzystać Tongue np : nie wolno używać kalkulatorów ale są takie zegarki z kalkulatorami Tongue a w regulaminie o zegarkach nie ma mowySmile


RE: Test gimnazjalny - adamsonm - 23-04-2010 22:47

@up
ale jak zobaczą ze grzebiesz w zegarku to podejdą i sprawdza czy nie ściągasz i zobaczą kalkulator w zegarku


ja też pisze egzamin, nic się nie uczę i nic nie umiem idę z myślą że co ma być to będzie