Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
( SCAM ) Z-Barre.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ( SCAM ) Z-Barre.com (/Temat-SCAM-Z-Barre-com-58339)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - Gofer33 - 11-11-2012 15:52

Jaka dobra wiadomosc? I tak mogłes codziennie za darmo raz zagrac w free zgrille i little zackpot, teraz musisz miec wlaczony baner i po 11 godzinach mozesz zagrac w te gierki.. Dla kogos kto ma właczone te 11 godzin to faktycznie mu roznicy nie zrobi, ale wedlug mnie jest to beznadziejne, a do tego kolekcje tez zostały zmienione bo kiedys mozna bylo wygrac 5 gier freezgrille (minimum 1k pkt), a teraz mozna wygrac 5 bonus ticket czyli 1 gra free zgrille (minimum 200pkt).


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - spkawn - 11-11-2012 19:41

Te gry są nawet całkiem calkiem. Ten surfbar jest całekm spoko, dużo punktów mam już na nim nabite, ale przelicznik jest trochę słaby..


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - dysk3737 - 11-11-2012 20:53

(11-11-2012 15:52)Gofer33 napisał(a):  Jaka dobra wiadomosc? I tak mogłes codziennie za darmo raz zagrac w free zgrille i little zackpot, teraz musisz miec wlaczony baner i po 11 godzinach mozesz zagrac w te gierki.. Dla kogos kto ma właczone te 11 godzin to faktycznie mu roznicy nie zrobi, ale wedlug mnie jest to beznadziejne, a do tego kolekcje tez zostały zmienione bo kiedys mozna bylo wygrac 5 gier freezgrille (minimum 1k pkt), a teraz mozna wygrac 5 bonus ticket czyli 1 gra free zgrille (minimum 200pkt).
To chyba ci się surf pomylił zawsze był raz dziennie w każdą gre,a teraz nawet 5 razy możesz zagrać w zackpot a w frigrille 2 razy a jak przerobisz punkty na zcredits i przegrasz je na stronie w bonus area zostaniesz vip i przelicznik masz 0.09.


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - papajaz69 - 16-11-2012 20:02

Dokładnie - przy kontach VIP przelicznik jest większy.


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - papajaz69 - 18-11-2012 22:10

Ważne:

Przelicznik przy konwersji punktów dla użytkowników FREE jest obecnie bardzo niski.

Z kolei dla użytkowników VIP wręcz odwrotnie - ok. 0,1 Euro / 1000 pkt.

Moje propozycja (dla kont free): Uzbierać ilość punków potrzebną do wypłaty. Zainwestować w VIP. Przeliczyć punkty (już jako VIP) na Euro. Wypłacić. Powinno być w miarę proste.


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - katie.black - 22-11-2012 11:22

Już nawet stawkę dla VIP-ów obniżyli...


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - papajaz69 - 24-11-2012 13:29

Fakt, VIP 1 też ma już bardzo niską stawkę.

Za jakiś tydzień zacznę kombinować z kolejną wypłatą wtedy zobaczę....


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - papajaz69 - 27-12-2012 21:31

Dojechałem do 200 tys. pkt. Zainwestowałem 7 euro w VIP 2. Przekonwertowałem punkty na Euro. Zleciłem wypłatę (wczoraj) i... jest !

Surfbar płaci w dalszym ciągu !


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - papajaz69 - 28-12-2012 19:41

A dzisiaj kolejna (czwarta) - zlecona od razu po otrzymaniu poprzedniej.

PayPal - 10 Euro - czas oczekiwania to ok. 24 godz.

Jest dobrze - metoda działa, surfbar płaci Huh


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - modomir - 01-01-2013 17:34

zarejestrowany z refa Wink