Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
( SCAM ) Z-Barre.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ( SCAM ) Z-Barre.com (/Temat-SCAM-Z-Barre-com-58339)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


( SCAM ) Z-Barre.com - papajaz69 - 02-09-2012 11:24

Ruszył 1 września 2012 !

Czysty link: http://www.z-barre.com

Link polecający: http://www.z-barre.com/index.php?referer=183

Wersje językowe: Francuzka i angielska

Surfa ściągamy z zakładki „ZBarre” (po lewej stronie)

Punkty: 60 / godzina

Przelicznik: dl użytkowników Free śmiesznie niski, ale już dla VIP2 – ponad 0,1 Euro / 1000 pkt.

Minimum do wypłaty: 10 / 50 Euro

Wypłaca: PayPal / HiPay / Konto bankowe

Bonus na bannerze: pojawiają się charakterystyczne „bużki” (po prawej stronie bannera), które trzeba klikać i po uzbieraniu kompletu wymieniać na punkty.

Gry na stronie: TAK (płatne)

Punktowe reklamy na stronie: TAK (zakładka „ZClics” po lewej stronie)

Banner nieco większy niż w przypadku TenDollars2Surf, ale nie „gryzie” się z nim i swobodnie daje się przemieszczać.

Poza tym z paska menu na bannerze możemy zwiększyć jego wielkość i wtedy nabija nawet 1,2 pkt/minuta. Ciekawe rozwiązanie.

I to z grubsza wszystko …

Od września do grudnia 2012 wypłaciłem z Z-Barre 50 Euro. W tym czasie musiałem zainwestować 7 Euro w VIP 2. Czyli 43 Euro na czysto.

Ważne: Nie opłaca się przeliczać punktów mając konto Free. Zbieramy punkty do poziomu 200 000 (tak opłaca się najbardziej, chociaż można dojechać do 500 000). Wtedy inwestujemy w VIP 2 (7 Euro), przeliczamy punkty po kursie dla VIP2, zlecamy dwie wypłaty po 10 Euro (lub 50 Euro jeśli ktoś miał tyle cierpliwości). To chyba najlepsza metoda ominięcia niskiego przelicznika dla kont Free.

Ważne: Poleceni ! Trzeba ich zbierać ! To zdecydowanie zwiększa nasze zarobli !

I NA KONIEC: Surfbary i CashBary to kasa „za nic”. Pamiętajmy o tym. Odpalamy Surfa i punkty naliczają się same, ale…. Niech Surf chodzi PRZY OKAZJI nasze pracy, gry, zabawy, itp. na kompie! Jeśli będziemy odpalać kompa tylko po to, żeby włączyć Surfa – nie zarobimy nawet na prąd.

Niech punkty zbierają się nawet i rok – co za różnica skoro NIC to nas NIE KOSZTUJE!

Powodzenia !


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - papajaz69 - 02-09-2012 18:37

Mam już peiwen przegląd - banner od 11 do 18 nabił ok. 500 punktów.

Poza tym z paska menu na bannerze możemy zwiększyc jego wielkośc i wtedy nabija nawet 2 razy więcej punktów. Ciekawe rozwiązanie.


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - Vuja1991 - 02-09-2012 20:07

Ciekawe co mogą oznaczać te kropki przy wyborze języka? Może wyjdzie wersja w ojczystym języku.
Do uruchomienia surfa jest potrzebny .NET w wersji 4.0, może się to komuś przydać.


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - papajaz69 - 02-09-2012 21:14

Kropeczki zapewne rzeczywiście oznaczają miejsce na kolejne wersje językowe.

Może doczekamy sie i polskiej.....


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - papajaz69 - 05-09-2012 06:57

I jeszcze jedno:

NIE MA ŻADNEJ KONTROLI OBECNOŚCI ! Huh

Baner może sobie chodzić cały czas i tłuc punkty.

Zapewne z czasem to sie zmieni i wprowadzą jakąś kontrolę, ale na razie trzeba korzystać !


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - anomen - 07-09-2012 13:43

Dołączyłem


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - dusigrosz - 08-09-2012 20:40

Jaki jest przelicznik pkt na €/$?


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - mysza5000 - 09-09-2012 16:04

zapisałam się Smile z refa


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - Dartris - 16-09-2012 13:39

Chętni do budowania piramidki finansowej - pw Smile. Mogę pomóc i odpowiedzieć na ewentualne pytania.


RE: Z-Barre.com – zupełnie nowy Surfbar ! - papajaz69 - 16-09-2012 14:46

Przelicznik - jeszcze nie wiadomo. Czekam do końca miesiąca - wtedy ma być przeliczane.

Poniewaz Surfbar dopiero ruszył, pewnie sami do końca jeszcze nie wiedzą.

Pojawiają sie zmiany:
Surfbar z największym oknie daje "tylko" 1,25 punktu/minuta.
Z menu (lewa strona bannera) można juz przejść bezposrednio na strone gówną Zbarre jak i na Forun.

Userów przybywa, Surfbar sie rozwija - wyglada to nieźle.