Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z wklejeniem kodu reklamy na bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Problem z wklejeniem kodu reklamy na bloga (/Temat-Problem-z-wklejeniem-kodu-reklamy-na-bloga-58283)



Problem z wklejeniem kodu reklamy na bloga - Olszi - 01-09-2012 11:48

Zrobilem konto na adfreestyle.pl po banie na adsense i mecze sie z wklejeniem kodu w html'u na blogspodzie. Kto pomoze ?


RE: Problem z wklejeniem kodu reklamy na bloga - surfer0700 - 01-09-2012 11:54

Ja mogę pomóc. Pisz PW.


RE: Problem z wklejeniem kodu reklamy na bloga - Admin - 01-09-2012 13:04

Olszi - raczej zadowolony nie będziesz, nie spotkałem się z systemem który oferuje mniej niż adfreestyle.pl


RE: Problem z wklejeniem kodu reklamy na bloga - Olszi - 01-09-2012 15:47

To co godne polecenia oprocz Adsense ??


RE: Problem z wklejeniem kodu reklamy na bloga - Admin - 01-09-2012 18:20

Masz cały dział zapełniony programami partnerskimi, nic tylko testować jaka konwersja jest najlepsza pod twój serwis.


RE: Problem z wklejeniem kodu reklamy na bloga - Nikodemsky - 01-09-2012 19:59

Możesz spróbować np. Cashfly, mają całkiem dobre stawki, programów jest niewiele ale są na tyle zróżnicowane, że da się bez problemu dobrać Smile