Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Real Madryt vs FC Barcelona (2:1) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Real Madryt vs FC Barcelona (2:1) (/Temat-Real-Madryt-vs-FC-Barcelona-2-1-58166)



Real Madryt vs FC Barcelona (2:1) - Magnus - 30-08-2012 09:36

[Obrazek: 546562_10150325853349953_1698254653_n.jpg]

Real Madryt vs FC Barcelona (2:1)

Już w pierwszej połowie spotkania Królewscy mogli rozstrzygnąć to spotkanie.Jednak z wielu sytuacji wykorzystali tylko dwie.W 11 minucie w swojej drugiej próbie Gonzalo Higuaín pokonuje Valdesa i trafia do siatki.W 19 po genialnym przerzucie Ronaldo podwyższa prowadzenie na 2:0.Po 30 minutach Barcelony nie było na boisku.W 45 minucie z zrzutu wolnego strzela Messi.Druga połowa to już większy nacisk Barcelony jednak Real skutecznie bronił się oraz również atakował.Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Cristiano Ronaldo
- Świetnie weszliśmy w mecz i szybko zdobyliśmy dwie bramki, które dały nam wiarę w siebie. Potem stworzyliśmy jeszcze wiele innych okazji. W drugiej połowie trochę opuściliśmy rytm, ponieważ byliśmy zmęczeni. Mimo wszystko jesteśmy sprawiedliwymi zwycięzcami.

- Zawsze chcę być lepszy. Wygranie ważnego tytułu daje nam zaufanie co do swoich możliwości. Musimy się tym cieszyć. Jednak już w Lidze nie mamy prawa się potknąć, bo wiemy, że Barcelona dalej jest bardzo silna.

Pepe
- Tydzień nie zaczął się dla mnie za dobrze, ale potem narodziła się moja córeczka, a dzisiaj świętuję kolejny tytuł z Realem Madryt. Mam z tego wielką satysfakcję.

- Zaczęliśmy mecz bardzo mocno. Jesteśmy Realem i zawsze musimy wychodzić po wygraną. Nasi kibice byli z nami. Musieliśmy dać im tytuł.

- Wygranie Superpucharu to dobry sposób na rozpoczęcie sezonu. Teraz musimy odrobić punkty w Lidze i wrócić do gry z zeszłego sezonu. Musimy pozostać skromną i pracującą ekipą.

Gonzalo Higuaín
- Po meczu z Getafe musieliśmy się zmienić. Drużyna stanęła na wysokości zadania i wygraliśmy ze świetną Barceloną.

- Cieszę się, że znowu zdobyłem bramkę, ale najważniejsze, że wygrała drużyn. Jesteśmy szczęśliwi. Kibice zasługiwali na takie spotkanie.

- W Lidze nie ma już mowy o potknięciu.


Mecz niesamowity...

Hala Madrid Smile


RE: Real Madryt vs FC Barcelona (2:1) - pikusix1 - 30-08-2012 09:48

Co napisać, tylko Hala Madrid! Smile


RE: Real Madryt vs FC Barcelona (2:1) - Filipus - 30-08-2012 21:28

@Up

Polać ! Big Grin


RE: Real Madryt vs FC Barcelona (2:1) - damianus627 - 30-08-2012 21:37

Ja jestem kibicem bardziej obustronnym choć bardziej za Barcą, ale nie ma co gadać Real zagrał bardzo ładnie, chociaż bramka Messiego też bardzo ładna.


RE: Real Madryt vs FC Barcelona (2:1) - mikolaj90 - 02-09-2012 13:23

Higuain mimo strzelonej bramki bardzo słaby mecz. Tyle akcji i tylko jedna wykorzystana. Oezil też coś słabo się pokazał. Reszta ok, Ronaldo piękna bramka oraz te podbicie piętka. Pique biegł w stronę bramki a nie Ronaldo :-D Messi dał jeszcze nadzieje na wygraną jednak nie udało się. Hala Madrid !


RE: Real Madryt vs FC Barcelona (2:1) - Aros - 14-09-2012 22:50

Adriano zrewanzowal sie w meczu ligowym z Valencia Smile


RE: Real Madryt vs FC Barcelona (2:1) - Dante92 - 30-09-2012 15:11

Real ! Big Grin