Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zamykam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: zamykam (/Temat-zamykam-58107)

Strony: 1 2


zamykam - vampires - 29-08-2012 11:13

zamykam temat nie sprzedaję za grosze !


RE: Sprzedam Serwis - Nokia - 29-08-2012 11:21

Jaką cenę proponujesz?


RE: Sprzedam Serwis - vampires - 29-08-2012 11:28

zamykam


RE: Sprzedam Serwis - Nokia - 29-08-2012 11:31

No to powiedz jaka cena by cię zadowoliła bo nie mam zielonego pojęcia ile taka stronka warta.


RE: Sprzedam Serwis - tomazzi - 29-08-2012 11:39

według ich wyceny wychodzi 4000 zł ( trzeba brać dużą poprawkę w dół na wyliczenia )
źródło : http://www.speedtest.pl/wycena/


RE: Sprzedam Serwis - yazir - 29-08-2012 11:51

Te wyliczenia są nic nie warte.
1. Tragiczna optymalizacja / słaby serwer, ale obstawiam to pierwsze
2. Niski PR
3. 1800 fanów to nie dużo
Powiedz chociaż +- 200-400?


RE: Sprzedam Serwis - surfer0700 - 29-08-2012 12:04

1. Ile czasu serwis jest w sieci?
2. Jakiś link do statystyk?
3. Dotychczas zarabiała na czymś?


Bo z tego co widzę, to super unikalne odwiedziny były z autosurfa.
Ruch na stronie znikomy. Wpisy na głównej z jednych albo w ogóle bez lajków.
Adtaily:
[Obrazek: 077dnw.jpg]
BRAK POMIARU - a żądasz 4 zł za dzień. . .
Z tego co widzę, reklama zbudowana na spamie po stronach.
Fani - większa część kupiona. Na FaceBooku od dawna brak jakiejkolwiek ich aktywności, wcześniej sporadycznie udzielało się kilka tych samych osób.

Strona była dodana do kilku katalogów i jako tako "wypromowana" przez konkurs - brak dowodu o wydaniu nagrody - wygrał:
Arkadiusz Wertka - który ma 48 znajomych i lubi tylko dwie strony na FaceBooku, z jego aktywności wynika, że to Fake Konto stworzone tylko na potrzeby "wydania" konkursowej nagrody, której w ogóle nie było.

Skoro twierdzisz, że strona jest wysoko w google, to proszę o podanie pod jakimi frazami, bo sprawdziłem kilka z keya i jakoś wypadły kiepsko. Gdzieś ponad 20-50 stroną . . .
Jedynie na słowo pepesz jest 1 . . . tego nie można nazwać wysoką w pozycją w google.


Tak więc moja wycena 50 - 100 złotych.
Jak jesteś zainteresowany - pisz.


RE: Sprzedam Serwis - vampires - 29-08-2012 13:08

zamykam


RE: Sprzedam Serwis - yazir - 29-08-2012 13:22

@vampires 400 napewno nie dostaniesz, bo to w sumie dopiero zaczęta strona, bliżej tego co podał surfer0700. Trzeba tutaj włożyć praktycznie tyle pracy co przy nowym serwisie. 1800 fanów to 2-3 dni max jak ktoś wie jak to robić.


RE: Sprzedam Serwis - surfer0700 - 29-08-2012 13:23

Co to za sztuka pozyskać fake fanów na FaceBook'u?
Daj mi 10 ziko i masz 100 fanów - PROMOCYJNA CENA SPECJALNIE DLA CIEBIE.
Przecież tacy fani to zwykły shit, zero udzielania, zero promocji - na co to komu?
Chyba, na sprzedaż. A Twojego FanPage, nawet nie ma już jak odsprzedać.
Ceny nie zaniżam.
Skoro strona była pozycjonowana to na jakie frazy? Które z nich się utrzymały? Bo nie możliwe, że kiedyś były, a teraz wszystkie spadły na 100 stronę.
Jakie koszty mają Ci się zwrócić? Jedyne co tutaj widzę, to domena - nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Skoro statystyki, które podałem nie są do końca prawdziwe, to jakie są prawdziwe?
Moja propozycja cenowa nadal jest aktualna.