Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ADFOC itp. publikacja linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: ADFOC itp. publikacja linków (/Temat-ADFOC-itp-publikacja-linkow-58101)



ADFOC itp. publikacja linków - smail000 - 29-08-2012 02:25

No więc podzielił by się ktoś jakimiś portalami zagranicznymi na których klikają w linki? Ja osobiście działam tylko na samosia.pl ale marne zyski z tego lecą;/
z góry dzięki.


RE: ADFOC itp. publikacja linków - Dorotka99 - 29-08-2012 11:21

Jesli chcesz zarabiac "powazniejsze" pieniadze na skracanych linkach to musisz miec dobry plan dzialania. podrzucanie linkow byle gdzie i byle jak przyniesie niewiele zysku zbyt duzym kosztem. Pamietaj, zeby skracac linki do wartosciowego contentu. Bez tego "psujesz" reputacje marki i ludzie niechetnie klikaja w skracane linki.

Ponizej lista dobrych sposobow:

1. Twitter - duzo followersow = duzo klikniec, tylko to musi byc profil z sensem i prawdziwi uzytkownicy a nie boty
2. Youtube - trailery, gameplaye i co tylko wymyslisz + linki w podpisie np. pod trailerem link do trailera w HD na jakims hostingu, dostajesz kase za skrocenie + kasa za pobranie. tu jest duze pole do popisu. (Panowie od PPA ci moga pomoc ;D)
3. Facebook - (chyba ostatnio blokuje ale co tam)
4a. Jakies DUZE forum (najlepiej tematyczne) - piszesz WARTOSCIOWE POSTY w ktorych mozesz dac swoje skrocone odnosniki. Wartosciowe posty wiszą dlugo na forach i duzo osob je przeglada, Przyklejone to juz w ogole marzenie. Za spam dostajesz banana i ówno z tego masz i jestes spalony.
4b. link dajesz w sygnaturce, im wiecej postow tym wiecej ciebie na forum, tym wiecej klikniec. Niektore fora tego blokuja skracacze wiec moze nie dzialac.

PAMIETAJ, ZE:
- SPAM do niczego dobrego nie prowadzi.
- Nie zarobisz na tym z dnia na dzien milionow.
- NAJPIERW TRESC POTEM LINKI - NIGDY ODWROTNIE! Co ci po 1000 wejsciach w link jednego dznia, jak na nastepny masz bana i 0. Lepiej miec te 100 czy 200 dziennie codziennie.


RE: ADFOC itp. publikacja linków - smail000 - 29-08-2012 21:47

Dzięki na dzień dzisiejszy czekam aż moje cztery nisze znajdą się w centrum zainteresowania ( Premiery gier ) Na YouTube moje filmiki po wpisaniu danej i dosyć pożądanej frazy ( znający się na rzeczy wiedzą o co chodzi ) znajdują się najniżej na 5 miejscu. I teraz moje pytanie brzmi czy YT banuje filmiki za skracanie linków w tych właśnie serwisach? Chodzi mi o umieszczanie ich w opisie filmu.

+REPUCIK Wink


RE: ADFOC itp. publikacja linków - Dorotka99 - 30-08-2012 10:38

Jesli nie spamujesz i linki nie prowadza do tresci zabronionych przez regulamin youtube to wszystko jest ok. Zeby uniknac niemilych sytuacji, dodaj dosc rozbujdowany opis pod filmem i do niego linki. Gole linki nie sa dobrze postrzegane. Tak samo linki prowadzace do nikad, albo nie do tego o czym napisales, ze prowadza.

Pamietaj, zeby nie umieszczac linkow w komentarzach, duzo ludzi bez klikniecia oznaczy to jako spam i moze byc nieciekawie.

Problemem moze byc tez konkurencja zglaszajaca twoje filmiki jako nieodpowiednie. Przed tym ciezko sie bronic.


RE: ADFOC itp. publikacja linków - Takeo - 30-08-2012 19:04

powiem tak... potęga Youtube