Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Fake?? (/Temat-Fake-581)



Fake?? - Joker - 28-12-2009 20:57

Siema jak myślicie czy Gimmez i TakeAGift to prawda??
Mi się wydaje, że to fake... Gimmez i TakeAGift założyła ta sama o osoba i robi nas w huja ;p ale pożyjemy zobaczymy xD jak myślicie?:>


RE: Fake?? - freemen11 - 28-12-2009 21:15

Moim zdaniem będzie to ogromna baza adresów do SPAMU, bo jak to mówią: "Polak polakowi wilkiem" Albo dadzą za 200.000 punktów pastę do butówSmile, ale obym się mylił. Też byłem sceptycznie nastawiony do lockerz, ale jak zobaczyłem koszulkę i ipoda kolegi to się popukałem w głowę i pomyślałem czemu tak późno konto założyłem.


RE: Fake?? - kristof95 - 28-12-2009 23:17

lockerz jest spoko ale wychodze z zalozenia ze wszystko co polskie to gorsze od zagranicznego. Pewnie beda kiepskie nagrody albo drogie. Nie zalozylem nawet konta.


RE: Fake?? - Kaziu - 29-12-2009 15:15

Myślę, że komuś się nudzi i te " Takeagift" i " Gimmez" to jedna wielka ściema..


RE: Fake?? - Bielak - 29-12-2009 19:55

Jesli ktos to robi to napewno nie z nudy, a dla zysku. kristof95 twojego zalozenia nie skomentuje bo musialbym cie bardzo obrazic.


RE: Fake?? - real - 29-12-2009 20:08

Już nie raz się przekonałem ze nasze Polskie jest lepsze. Nie zgodzę się z Tobą...


RE: Fake?? - marcin113313 - 01-01-2010 17:54

Wydaje mi się, że te serwisy mogą okazać się prawdziwe... Gdy spytamy o coś support to po krótkim czasie mozemy się spodziewać odpowiedzi napisanej przez człowiek - angażują się w tworzenie tych serwisów (przynajmniej gimmez, do takeagitu nie pisałem). Ale zawsze istnieje też szansa, że to scam, niczego nie możemy być pewni. Pożyjemy, zobaczymy.