Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? (/Temat-Konto-w-mBanku-czy-sa-pobierane-jakies-oplaty-za-prowadzenie-konta-58091)

Strony: 1 2 3 4


Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - misiaczek25 - 28-08-2012 22:12

Witam, tak jak w temacie czy mBank pobiera jakieś opłaty za prowadzenie konta, karty itp?
Mam zamiar założyć konto w tym banku ale nie wiem do końca jak jest z opłatami.

Pozdrawiam


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - tomazzi - 28-08-2012 22:20

w mbank nie masz żadnych opłat za prowadzenie konta, przelewy
co do karty to masz 2 opcje :
1 karta darmowa ale płacisz prowizję za wybieranie z bankomatów innych jak euronet i milenium
2 karta płatna 5 zł miesięcznie i wypłacasz bez żadnej prowizji z jakiegokolwiek bankomatu chcesz, czyli nie szukasz bankomatu euronet, czy milenium tylko wybierasz z pierwszego lepszego

ja sam mam kartę w opcji numer 2 i podliczywszy prowizje jakie płaciłem za wybieranie z innych bankomatów to koszt karty za 1 miesiąc prowizji mam opłacony na ponad rok - dla mnie ta opcja jest najkorzystniejsza, tutaj ty musisz obliczyć która opcja byłaby dla ciebie korzystniejsza, czy 1 z opłatami za wybieranie z innych bankomatów, czy 2 z opłatą 5 zl miesięcznie a wypłacasz w każdym pierwszym lepszym bankomacie Smile


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - rkac1997 - 28-08-2012 22:26

Tez polecam mBank! Jak chcesz to złóż wniosek z mojego polecenia a gdy ja otrzymam wynagrodzenie oddaje 50%


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - misiaczek25 - 28-08-2012 22:29

Dzięki wielkie, no musiałbym się zastanowić co będzie najlepsze. Zauważyłem jeszcze na stronie banku że są różne ekonta 13-18lat, 18-26lat itd.

Kiedyś mi się obiło o uszy że płaci się 2zł za kartę czy to prawda?


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - misiaczek25 - 28-08-2012 22:30

rkac1997 a ile tego wynagrodzenia jest?


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - tomazzi - 28-08-2012 22:31

(28-08-2012 22:29)misiaczek25 napisał(a):  Dzięki wielkie, no musiałbym się zastanowić co będzie najlepsze. Zauważyłem jeszcze na stronie banku że są różne ekonta 13-18lat, 18-26lat itd.

Kiedyś mi się obiło o uszy że płaci się 2zł za kartę czy to prawda?

tak konta przystosowane są do potrzeb dzisiejszej młodzież jak i osób starszych mających już 18 lat
nigdy nie było opłaty w wysokości 2 zł w mbanku za kartę ( chyba, że jest teraz, niestety nie umiem tutaj odpowiedzieć , wejdź po prostu na stronę mbank i tam w tabeli opłat i prowizji znajdziesz wszelkie informacje Smile
karta z opłatą 5 zł i wtedy wypłatami bez prowizji jest w mbank dopiero od jakiegoś roku do max 1,5


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - rkac1997 - 28-08-2012 22:40

No Ty byś otrzymał te 25zł a to jak znalazł bo karte na rok mozesz opłacic ;0 i jeszcze na zdrapke zostanie bo na totka nie wystarczy Smile


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - misiaczek25 - 28-08-2012 22:47

A jak to jest z płaceniem kartą w sklepach płaci się coś za to? No i minus tego banku że nie ma dużo wpłatomatów :-(


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - tomazzi - 28-08-2012 22:49

(28-08-2012 22:47)misiaczek25 napisał(a):  A jak to jest z płaceniem kartą w sklepach płaci się coś za to? No i minus tego banku że nie ma dużo wpłatomatów :-(

płatności kartą masz za darmo nie płacisz nic za to Smile
wpłatomaty masz tam gdzie i mkiosk które masz zazwyczaj w galeriach handlowych


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - misiaczek25 - 28-08-2012 22:52

No tak jest mkiosk ale daleko od mojego miejsca zamieszkania :-(