Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ROollygames.com => trwają konkursy z cennymi nagrodami ! DOLACZ ;)! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ROollygames.com => trwają konkursy z cennymi nagrodami ! DOLACZ ;)! (/Temat-ROollygames-com-trwaja-konkursy-z-cennymi-nagrodami-DOLACZ-58081)

Strony: 1 2


ROollygames.com => trwają konkursy z cennymi nagrodami ! DOLACZ ;)! - rkac1997 - 28-08-2012 18:47

Witamy Cię w serwisie Rollygames.com!!!

[Obrazek: poznaj_dukaty.png]
Waluta obowiązujące w serwisie, za uzbierane dukaty możesz kupować nagrody w sklepie.
[Obrazek: premia_logowanie.png]
Za pierwsze logowanie w danym dniu otrzymasz premię dukatową - jej wysokość jest zależna od rangi jaką posiadasz.
[Obrazek: poznaj_rangi.png]

W serwisie są 4 rangi. Im wyższa ranga tym więcej profitów.

BRONZE - otrzymuje ją użytkownik nowo zarejestrowany.

SILVER - otrzymuje ją użytkownik, który użyje ze schowka łącznie 150 kodów rollypass.

GOLD - otrzymuje ją użytkownik, który użyje ze schowka łącznie 450 kodów rollypass.

GOLD PREMIUM - otrzymuje ją użytkownik, który użyje ze schowka 75 kodów rollypass w danym miesiącu. Ranga jest ważna do końca miesiąca w którym została zdobyta, aby ją odnowić należy w kolejnym miesiącu użyć 75 kodów rollypass. Warunkiem wejścia na najwyższą rangę jest posiadanie rangi GOLD.

BRONZE - Za pierwsze logowanie w dzień 5 dukatów , 50 dukatów za użycie każdego kodu ze schowka , limit na zakupy w sklepie dukatowym na dzień - 1

SILVER - Za pierwsze logowanie w dzień 10 dukatów , 60 dukatów za użycie każdego kodu ze schowka , limit na zakupy w ciągu dnia - 2

GOLD - Za pierwsze logowanie 15 dukatów i 1 rollback , 5% rabat w sklepie dukatowym , 75 dukatów za każdy użyty kod o schowka , limit na zakupy - 3 na dzień

GOLD PREMIUM - Za pierwsze logowanie 25 dukatów i 2 rollback , RABAT na zakupy w sklepiku dukatowym - 10% , 100 dukatów za każdy aktywowany kod ze schowka , limit na zakupy w sklepiku - 5 na dzień


[Obrazek: poznaj_rollypass.png]
Rollypass to specjalny kod dzięki któremu zyskasz dodatkowe dukaty na konto a także szereg profitów:
[Obrazek: co_daje_rollypass.png]
* - ilość dukatów zależna od rangi, dodawana po użyciu kodu ze schowka
** - punkt jest dodawany do aktualnie trwającego konkursu/konkursów - szczegóły w opisie danego konkursu

Kod kupisz w dziale KUP ROLLYPASS, możesz również wygrać go w licznych konkursach a także zakupić na stronach z grami partnerów Rollygames
Kod jest ważny bezterminowo

[Obrazek: poznaj_rollypassplus.png]

Jeśli zamierzasz kupić więcej kodów warto skorzystać ze zniżki i zakupić kod Rollypass+:
[Obrazek: co_daje_rollypassplus.png]
* - ilość dukatów zależna od rangi, dodawana po użyciu kodu ze schowka
** - punkt jest dodawany do aktualnie trwającego konkursu/konkursów - szczegóły w opisie danego konkursu

Kod kupisz w dziale KUP ROLLYPASS
Kod jest ważny bezterminowo

[Obrazek: poznaj_rollback.png]

Rollback to program lojalnościowy - otrzymujesz punkty za logowanie (dotyczy rang GOLD i GOLD PREMIUM) a także za aktywacje kodów Rollypass kupionych na naszej stronie lub w pozostałych kanałach sprzedaży (sms, allegro, giełdy kodów). Więcej informacji w dziale ROLLBACK w menu

[Obrazek: poznaj_schowek.png]

Schowek to miejsce gdzie trafiają Twoje kody Rollypass

Schowek kodów zwykłych - trafiają tu kody znakowe aktywowane w dziale AKTYWUJ KOD

Schowek kodów automatycznych - trafiają tu kody kupione w sklepie dukatowym

Dzięki kumulowaniu kodów w schowku możesz w odpowiednim momencie je aktywować (np. gdy trwa jakiś konkurs).Kody w schowku nie mają terminu ważności, możesz je wykorzystać w każdym momencie

[Obrazek: poznaj_sklep.png]

Zdobyte dukaty możesz wymienić na kody do innych stron, doładowania prepaid, karty podarunkowe i nagrody rzeczowe. Cena w dukatach zawiera koszty wysyłki, nie musisz nic dopłacać!!! Nagrodę wyślemy maksymalnie w ciągu 21 dni roboczych na Twój adres jaki podałeś podczas rejestracji (adres możesz też wpisać później)

[Obrazek: poznaj_collector.png]

Za aktywację kodów zakupionych na Rollygames będziesz otrzymywał pieczątki do collectora. Każdego miesiąca masz do wypełnienia 10 kart collectora - im wyższa karta tym większa ilość pieczątek do odciśnięcia ale też lepsza nagroda. Za każdą wypełnioną kartę otrzymasz nagrodę!

[Obrazek: poznaj_konkursy.png]

W serwisie jest organizowanych wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami - niemal codziennie masz szansę na dodatkowe nagrody. Konkursy są różne:

Konkursy na aktywację kodów do schowka
Konkursy automatyczne Rollypass za zakup kodów w sklepie dukatowym
Konkursy miesiąca
Konkursy cykliczne: 20 zadań Rolliego, konkurs bez końca
Bitwy i pojedynki

W konkursach do wygrania wiele atrakcyjnych nagród oraz kodów Rollypass!!!

[Obrazek: poznaj_questy.png]
QUESTY to zadania specjalne za które możesz otrzymać ekstra premie: kody, dukaty, punkty Rollback a nawet nagrody rzeczowe. Questów szukaj w menu

[Obrazek: poznaj_regulamin.png]

Regulamin to spis zasad uczestnictwa obowiązujący na RollyGames.com - dotyczy wszystkich bez wyjątku. Spisane są tam prawa i obowiązki zarówno właściciela serwisu jak i użytkownika. Obie strony zobowiązane są przestrzegać regulamin

ABY DOŁĄCZYĆ KLIKNIJ W REFLINK PONIŻEJ (doceń moją prace):
http://www.rollygames.com/index.php?ref=rkac1997
Albo czysty: http://www.rollygames.com/



RE: Rollygames.com => darmowe nagrody i doładowania !!! WIELE ATRAKCJI WEEKENDOWYCH! - tomazzi - 28-08-2012 19:03

jak w każdym tego typu serwisie czy to polskim czy francuskim trzeba aktywować kody by wyjść na swoje
bez kodów to utopia by coś osiągnąć, ale aktywacja kodów strategiczna, udział w konkursach i ich wygrywanie daje swoje efekty Smile
wszystko z głową i się jest na plus
masz jakieś zdjęcia swoich nagród ?


RE: Rollygames.com => darmowe nagrody i doładowania !!! WIELE ATRAKCJI WEEKENDOWYCH! - rkac1997 - 28-08-2012 19:08

Wstawie do galeri Smile Mam tego sporo ale większość zjadłem ( słodycze ) i na allegro wyprzedałem Smile Ale coś zostało jeszcze Smile Mam wystawione na allegro kilka rzeczy z rollygames właśnie! Link do ofert jest na zarabiam.com ! Smile Ten z tytłem wszystko od 1zł Smile !


RE: Rollygames.com => darmowe nagrody i doładowania !!! WIELE ATRAKCJI WEEKENDOWYCH! - WojaKk - 28-08-2012 20:43

Mam tu konto, jeszcze jakiś czas temu można było zdobywać punkty za pomocą zdrapek. Raz wygrałem tam wiatraczek usb do laptopa w konkursie sms Wink Mam chyba z 11000 punktów o ile się nie mylę Tongue


RE: Rollygames.com => darmowe nagrody i doładowania !!! WIELE ATRAKCJI WEEKENDOWYCH! - rkac1997 - 28-08-2012 21:21

Zapraszam do skorzystania Smile ! WojaKk ja tam troszke więcej nazdobywałem Smile ! W wolnej chwili zrobie galerie Smile


RE: Rollygames.com => darmowe nagrody i doładowania !!! WIELE ATRAKCJI WEEKENDOWYCH! - tomazzi - 28-08-2012 21:40

hmmm
nie wiem czy dobrze was zrozumiałem, jeśli źle to poprawcie Smile
czyli w tym serwisie nie ma zdrapek tak ? jeśli nie ma to w jaki sposób konkretnie możemy uzbierać dukaty ?


RE: Rollygames.com => darmowe nagrody i doładowania !!! WIELE ATRAKCJI WEEKENDOWYCH! - rkac1997 - 28-08-2012 21:50

Sam collector i LICZNE konkrsy ze swietnymi nagrodami ;0 Wyszedłem ok. 2.5 raza na + na tym! Dukaty zdobywamy za aktywacje kodów odrazu i dodatkowo pkt. do konkurów i pkt. do collectora i do konkursu miesiąca! Właściwie tam cały czas się coś dzieje Smile ! Zapraszam Smile ! Zresztą w opisie napisane ile pkt za kodzik Smile ! W rangach opisane Smile


RE: Rollygames.com => darmowe nagrody i doładowania !!! WIELE ATRAKCJI WEEKENDOWYCH! - WojaKk - 28-08-2012 21:50

Kupując kody, ale żeby się to opłaciło należy kupić tyle aby wygrać w konkursach i wtedy mamy nagrody + dukaty na rzeczy w sklepiku Wink


RE: Rollygames.com => darmowe nagrody i doładowania !!! WIELE ATRAKCJI WEEKENDOWYCH! - tomazzi - 28-08-2012 21:54

e to do d**y jak nie ma zdrapekSmile
nie ma to jak urok serwisów ze zdrapkami jakie do dzisiaj mamy ze "staroci" francuskich np find-jeux, yacado czy toilokdo są jeszcze inne ale niestety polacy dali się poznać od tej drugiej "dobrej strony" i serwisy pozamykały swoje drzwi dla polaków Big Grin


RE: Rollygames.com => darmowe nagrody i doładowania !!! WIELE ATRAKCJI WEEKENDOWYCH! - WojaKk - 28-08-2012 22:02

Czasem można wygrać prawie nic nie wkładając od siebie. Gdy był konkurs sms to "pożyczyłem" od kolegi 2 smsy za 7.38 zł + wysłałem 2 za 1,23 zł i wygrałem Wink Trzeba mieć szczęście lub dobre wyczucie Tongue