Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Weźmiesz udział w kwietniowym restocku generalnym? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Weźmiesz udział w kwietniowym restocku generalnym? (/Temat-Zamkniety-Wezmiesz-udzial-w-kwietniowym-restocku-generalnym-5807)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Weźmiesz udział w kwietniowym restocku generalnym? - Miu - 23-04-2010 14:41

Jak w temacie.Czy weźmiesz udział w restocku na koniec tego miesiąca,czy może poczekasz na sklepik?

Ja osobiście jeszcze się waham,bo może dużo osób pokusi się i poczeka na sklepik i w miarę łatwo będzie zdobyć wymarzone nagrody...


RE: Weźmiesz udział w kwietniowym restocku generalnym? - picio - 23-04-2010 14:57

Ja mam takie zdanie
Je zleli na redeemie nic nie złapie to w sklepie


RE: Weźmiesz udział w kwietniowym restocku generalnym? - Aceq - 23-04-2010 14:57

Ja Bede campic na restock jak mi ptz odejma za fake accounts xd


RE: Weźmiesz udział w kwietniowym restocku generalnym? - Kilol - 23-04-2010 15:07

Udział wezmę o ile zdążę na ten restock. Jeśli niczego nie uda mi się zamówić, to czekam na kolejny restock/sklepik.


RE: Weźmiesz udział w kwietniowym restocku generalnym? - vesemir - 23-04-2010 15:11

ja jak na razie mam za mało ptz żeby łowić coś na restocku....;/ muszę poczekać:/


RE: Weźmiesz udział w kwietniowym restocku generalnym? - Tech - 23-04-2010 15:16

Nie rozumiem czemu mam czekać na sklepik, w którym nie znamy cen, skoro mogę próbować zdobyć coś wcześniej na restocku. Czyli wezmę udział Tongue


RE: Weźmiesz udział w kwietniowym restocku generalnym? - matt88 - 23-04-2010 15:17

Tech dobrze mowi, polac mu ;p

Tak wezme,jesli uda mi sie trafic ;p


RE: Weźmiesz udział w kwietniowym restocku generalnym? - kwasu123 - 23-04-2010 15:32

Nom dobrze mowi Tech.....Bede sie staral co upolowac..


RE: Weźmiesz udział w kwietniowym restocku generalnym? - SupeRLokeR - 23-04-2010 15:35

Tak,złowię cos fajnego Tongue


RE: Weźmiesz udział w kwietniowym restocku generalnym? - Lukisss - 23-04-2010 15:36

Ja też raczej wezmę udział w restocku i zamówię sobie grę na na PC, bo na Wii/Psp nie mam szans. Jeśli mi się nic nie uda zdobyć będę czekać na sklepik i zdobywać jak najwięcej Ptz ^^