Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pisanie tematów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pisanie tematów (/Temat-Pisanie-tematow-58058)



Pisanie tematów - viper_vaga - 28-08-2012 12:28

Witam, chciałbym wam wypłacać w polskiej walucie ale mam pieniądze na Payza i nie wiem jak je wymienić.


Potrzebuje wypełnić forum o tematyce "Gry komputerowe i narzędzia ułatwiające gre - hacks". Tak, chciałbym poprosić wszystkich o pisanie tematów o czitach(j. ang. cheats).

W tym momencie serwer stoi na polskiej domenie i korzysta z az.pl hostingu. Chciałbym usłyszeć, jaki zarobek was interesuje za napisanie 1 tematu.

Konfiguracja Forum: MYBB 1.6.8v Spolszczona MyBBoard.pl



RE: Pisanie tematów - Hulk - 28-08-2012 12:31

mogę pisać Wink


RE: Pisanie tematów - viper_vaga - 28-08-2012 13:24

A ile chciałbyś za 1 temat?


RE: Pisanie tematów - yazir - 28-08-2012 13:37

viper_vaga określ jakieś kryteria dodatkowe chociażby typu ilość znaków / słów w temacie


RE: Pisanie tematów - viper_vaga - 28-08-2012 17:33

Wchodzisz na np. na mpc-forum ściągasz czity, wrzucasz na virustotal i kopiujesz link. Ustawiasz prefiks, Nazwe tematu( Jako nazwa cheata ). Treść to instrukcja obsługi. Ściągniety czit mozesz wrzucić bezpośrednio ze swojego komputera lub z oryginalnego źródła. Na koniec Podaj źródło ściągnięcia pliku ( ułatwi mi w dalszej pracy ).

Dzisiaj sproboje przeinstalować forum bo jakieś błędy ma, jeżeli będzie gotowe to dam znać. W sobote będe mial ok. 15zł na przelanie wam pieniędzy Smile

Instrukcja obsługi:
  1. Rozpakuj plik, przeczytaj readme.
  2. Włącz program aplikacja_x00r33rz.exe
  3. włącz Grę
  4. Wciskając F1 mazs menu ustawień. Wciskając f7 włączysz opcje widzenia ESP. Wciskajac f9 wyłączysz wszystkie efekty.


Download:
VirusTotal: https://www.virustotal.com/#url

Możliwości i funkcje:
  • Aimbot
  • Recoil
  • ESP/WH
  • Knife speed
  • Tracktion Radar,
  • Echo sounds
  • Yourmom



RE: Pisanie tematów - viper_vaga - 29-08-2012 10:48

refresh


Pisanie tematów - Coristo - 07-02-2013 17:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.