Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Wczytywanie strony lockerz.com dziśaj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Wczytywanie strony lockerz.com dziśaj (/Temat-Rozwiazane-Wczytywanie-strony-lockerz-com-dzisaj-5802)

Strony: 1 2


RE: Wczytywanie strony lockerz.com dziśaj - Marello - 23-04-2010 15:45

Małe prawdopodobieństwo że to jest ban, raczej znikome ban inaczej wygląda Smile
Poczekaj do jutra, albo napisz e-miala.


RE: Wczytywanie strony lockerz.com dziśaj - DraQo^^ - 23-04-2010 16:06

tak jak marello mowi poczekaj


RE: Wczytywanie strony lockerz.com dziśaj - Bot222 - 23-04-2010 21:36

Ok poczekam
Ale już wysłałem około 1 tys wiadomości poczekam zobacze teeraz
Może troche mniej
A co będzie jak dostane bana na for ever ??(ZABIJE SIĘ ! I DAM MOJĄ SMIERĆ NA JUTUBE SERIO MAM SŁABE NERWY)
Odpisali daje odpowiedz do działu tłumaczenia ale to chyba bot odpisał
A I JESZCZE 1 PYTANIE
CZY CHODZENIE PRZEZ PROXY PO LOCKERZ <<<< GROZI ZA TO BAN ??


RE: Wczytywanie strony lockerz.com dziśaj - Magnus - 24-04-2010 08:29

(23-04-2010 21:36)Bot222 napisał(a):  CZY CHODZENIE PRZEZ PROXY PO LOCKERZ <<<< GROZI ZA TO BAN ??
Samo bycie na lockerz przez proxy chyba niczym nie grozi ale jak zaczniesz oglądać dużą ilość filmików to mogą się przyczepić ...


RE: Wczytywanie strony lockerz.com dziśaj - Danio - 24-04-2010 09:52

Ja oglądałem prawie wszystkie filmiki przez proxy jak mi lockerz nie działało i nie przyczepili się. Możesz śmiało oglądać przez proxy


RE: Wczytywanie strony lockerz.com dziśaj - Bot222 - 24-04-2010 17:12

aha ok ok ale szkoda że ptz za logowanie i dailes przez proxy nie da się nabijać.<<<<Jest jakis sposób na to ??
A ja ostatnio się bawiłem hide ip i podobnymi czy to może być od tego ??


RE: Wczytywanie strony lockerz.com dziśaj - Bot222 - 26-04-2010 21:48

JEESTTT KURWA JEEESTT MAM UNBANAAA JEAA KURWA JEAAA BEJBE


[Rozwiązane][Rozwiązane]Wczytywanie strony lockerz.com dziśaj - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.