Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moralność uploadu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Moralność uploadu (/Temat-Moralnosc-uploadu-58013)



Moralność uploadu - Tomson - 27-08-2012 10:17

Witam, mam takie trochę dzikie pytanie: czy uploading jest moralny?
Nie chcę "robić na chama" i zarabiać kosztem idiotów którzy nie czytają tekstu na dole strony z downloadem przez ppa.
Takie kruczki są tylko jak wejdzie się z polskiego ip?
Czy jak anglicy/francuzi i inni pobierają to też bierze im kasę jednorazowo/co miesiąc?


RE: Moralność uploadu - Driver494 - 27-08-2012 10:40

Oni mają darmowe oferty również, a to że sobie wybiorą oferte sms co bierze im kase z konta to ich wybór Jerk2


RE: Moralność uploadu - Nikodemsky - 27-08-2012 12:04

użytkownicy z usa mają dużo ofert darmowych, często jednak trzeba podawać dane personalne(najlepiej opłacane ankiety) mimo wszystko dzięki temu, że u nich jest masa darmowych ofert to też są popularne serwisy GPT, gdzie sami użytkownicy zarabiają grosze a prowadzący główną pulę Smile

Czy uploading jest moralny? Kwestia osobista, dla jednego niemoralne może być udostępnianie czegokolwiek co jest objęte prawem autorskim, dla drugiego wrzucanie fake plików to nic dziwnego, dla trzeciego znów samo korzystanie z serwisów ppa może być niestosowne.


RE: Moralność uploadu - ascanio - 27-08-2012 21:41

Dokładnie... Kwestia, jak Ty to odczuwasz. Jeżeli uważasz, że naciągasz ludzi, to przestań to robić. Osobiście nie korzystam z tego typu sposobów zarabiania, bo uważam, że sam sobie w ten sposób psuję wizerunek w sieci. Wolę pomagać ludziom, udostępniając im wiedzę za darmo, bo wiem, że dzięki temu zyskam lojalnych czytelników/klientów. Taki zadowolony użytkownik z chęcią zapozna się z moją propozycją handlową, a ktoś kogo naciągnąłem nigdy więcej nie zajrzy na stronę czy bloga, co gorsza, może nawet zrobić mi antyreklamę.


RE: Moralność uploadu - Tomson - 28-08-2012 13:48

Hmm, ale w sumie nie koniecznie trzeba od razu naciągać bo przecież można wstawiać swoje prawdziwe pliki Smile