Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Logo gry przed jej uruchomieniem - jak zrobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Logo gry przed jej uruchomieniem - jak zrobić? (/Temat-Logo-gry-przed-jej-uruchomieniem-jak-zrobic-58011)



Logo gry przed jej uruchomieniem - jak zrobić? - Matez - 27-08-2012 09:42

Witam. Chciałbym nakręcić film na youtube z fake'ową wersją pewnej gry na tzw "non steamie". Grę mam zakupioną oryginalną, więc nie będzie problemu ze udowodnieniem, że moja non steamowa wersja gry działa. Chciałbym tylko zrobić takie jakby logo wyświetlające się przed włączeniem gry, gdzie by pisało "[tu nazwa gry] non-steam by Matez". Coś jak logo "League of Legends" wyświetlające się przed włączeniem tej właśnie gry. Chodzi oczywiście tylko o to by w jakiś sposób wyświetlić grafikę na środku ekranu która zniknie po 2-3 sekundach.

Strasznie namąciłem ale mam nadzieję że ktoś mnie zrozumie i zdoła pomóc. Wink


RE: Logo gry przed jej uruchomieniem - jak zrobić? - yazir - 27-08-2012 09:54

1. Zrób screen pulpitu
2. Edytuj ten screen w PS czy Paincie i doklej te logo o którym mówisz
3. Mała edycja w WMM czy Sony Vegas i wklejasz ten screen na jakieś 2 sekundy

To tak w skrócie


RE: Logo gry przed jej uruchomieniem - jak zrobić? - Matez - 27-08-2012 10:02

(27-08-2012 09:54)yazir napisał(a):  1. Zrób screen pulpitu
2. Edytuj ten screen w PS czy Paincie i doklej te logo o którym mówisz
3. Mała edycja w WMM czy Sony Vegas i wklejasz ten screen na jakieś 2 sekundy

To tak w skrócie

Nie wierzę, że też o tym nie pomyślałem... Big Grin Wielkie dzięki, temat do zamknięcia.