Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie zalicza pobrań z żadnego serwisu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie zalicza pobrań z żadnego serwisu? (/Temat-Nie-zalicza-pobran-z-zadnego-serwisu-57976)



Nie zalicza pobrań z żadnego serwisu? - Morfit - 26-08-2012 18:51

Cześć,
Chciałem dziś sobie zobaczyć jakie są aktualne stawki za pobrania z Polski na CashFile, FireCash, Cashbuzz. Oczywiście nie jestem głupi, dlatego nawet nie próbowałem pobierać ze swojego IP. Dlatego pomaszerowałem do komputera o innym IP niż moje i próbowałem pobrać pliczek z CashFile.
Brak efektów, próbowałem na 3 mirrorach i 3 typach ofert.

Tak więc próbowałem pobrać z FireCash'a - również brak efektów.

I na końcu CashBuzz - także brak efektów.

No nie powiem, troszkę mnie to zdziwiło, dlatego że pół roku temu nie miałem z tym żadnych problemów. Wiem też, że startery z Orange rzadko kiedy zaliczają oferty, dlatego wykonywałem je z PLAY'a i Polkomtel'a. I oczywiście po każdej próbie były czyszczone cookies. Ale nic. Absolutnie, nic.

Jaka może być przyczyna braku możliwości pobrania pliku? Wydaje mi się, że wszystko robię poprawnie...


Odp: Nie zalicza pobrań z żadnego serwisu? - Scoobyx - 26-08-2012 19:05

Może przez te fraudy co narobili polacy...

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk


RE: Nie zalicza pobrań z żadnego serwisu? - Driver494 - 27-08-2012 09:42

Jeśli chodzi o fc to zauwazyłem że korzystający z bloga proszą o mirrory w innych serwisach. Chyba nie trzeba tego komentować.
Ostatnio też wymienialiśmy się na pobrania i we dwóch próbowaliśmy po ok. 5 ofert i żadnemu nie udało się.


RE: Nie zalicza pobrań z żadnego serwisu? - Xhamm - 27-08-2012 20:41

Potwierdzam, także wiele osób żaliło mi się że wypełniają oferty na firecash i nie mogą nic pobrać.


RE: Nie zalicza pobrań z żadnego serwisu? - pawel59 - 27-08-2012 20:44

Równiez potwierdzam, coś jest nie tak z tymi ofertami niestety Sad


RE: Nie zalicza pobrań z żadnego serwisu? - daniel42na - 27-08-2012 21:28

podejrzewam że oferty z Polski są zaliczane dopiero po pobraniu kasy z telefonu..


RE: Nie zalicza pobrań z żadnego serwisu? - Morfit - 27-08-2012 22:52

@Up: niestety zasmucę Cię faktem iż po pobraniu kwoty 6zł+vat, pobranie również nie zostało naliczone.


RE: Nie zalicza pobrań z żadnego serwisu? - Xhamm - 31-08-2012 10:37

Wczoraj cały dzień wypełniałem oferty, oferty zaliczało, a pobrać nic nie pobrałem.


RE: Nie zalicza pobrań z żadnego serwisu? - bodek7654 - 13-09-2012 14:29

kurde dzisiaj moje pliki sciagneli dwaj nowi znajomi ze stanow podali mi kod z folderu a ja niemam zaliczonego sciagniecia dlaczego ?