Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc dla zielonego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc dla zielonego (/Temat-Pomoc-dla-zielonego-57974)



Pomoc dla zielonego - servus12345 - 26-08-2012 18:30

Witam, jestem nowy na forum tak jak i w dziedzinie zarabiania przez internet. Szukam pomocy u któregoś z was, albo inaczej mówiąc szukam mentora, który pomógł by mi zarobić swoje 1sze pieniądzie w sieci. Nie odsyłać mnie do poradników ani nic, po prostu szukam osoby, która mi z tym wszystkim pomoże.
Czego oczekuję?
Oczekuję stronę na której można LEGALNIE zarabiać nie mając ukończonych 18 lat oraz na której można wypłacać TYLKO i wyłącznie od razu na konto, może to być związane z PPA whatever. Również oczekuję aby dało się zarobić conamniej 50zł tygodniowo, czym więcej tym lepiej.
Co ja oferuję?
Oferuję rejestracje z reffów oraz jeśli osoba na prawdę mi wszystko dobrze wytłumaczy, w razie problemów pomoże i nie oleje mnie po tygodniu jestem wstanie dać % z "razem" zarobionych pieniędzy.
Kontakt ze mną:
GG 5097899
email: [email protected]
Preferuję najbardziej GG z wiadomych przyczyn. Pozdrawiam i zapraszam do pomocy dla mnie.

@EDIT
Jeśli zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie.


RE: Pomoc dla zielonego - Admin - 26-08-2012 18:39

Owszem zły dział gdyż powielasz istniejące wątki z których powinneś skorzystać.


Pomoc dla zielonego - Admin - 26-08-2012 18:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.